Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier ds. Ciągłego Doskonalenia Procesu

Thermaflex Izolacji Sp. z o.o.O firmie

  • Żarów

    Żarów, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie projektów doskonalących, związanych z produkcją i logistyką produkcji

  • Podejmowanie działań związanych z ograniczeniem odpadu produkcyjnego

  • Opracowywanie i raportowanie wskaźników produkcyjnych

  • Koordynowanie wdrożonym procesem 5S

  • Prowadzenie szkoleń i warsztatów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Znajomość tematyki związanej z eliminacją strat (MUDA), 5S, Lean Manufacturing, SMED

  • Znajomość metodologii prowadzenia projektów

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Chęć do podjęcia pracy na dłuższy okres czasu

  • Zaangażowanie i silna motywacja do pracy

  • Samodzielność, odpowiedzialność i bardzo dobra organizacja pracy

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie

  • Stałe zatrudnienie

  • Motywacyjny system premiowy ściśle związany z efektami pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w kraju i zagranicą

  • Pakiet socjalny

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole oraz przyjaznej atmosferze

Thermaflex Izolacji Sp. z o.o.

Thermaflex to międzynarodowa firma założona w 1975 roku w Holandii. Gwarantuje inteligentne i trwałe rozwiązania dla dystrybucji ogrzewania, chłodnictwa oraz wody pitnej. W Polsce firma obecna jest od 1992 roku, zapewniając rozwiązania na bazie poliolefin dla branży instalacyjnej. Znana jest dzisiaj z wielu zrealizowanych projektów, blisko współpracując ze swoimi partnerami nad rozwojem innowacji, stawiając czoła aktualnym i przyszłym wyzwaniom.

Przewiń do profilu firmy