Oferta pracy

Inżynier ds. cyfryzacji

Kongsberg Maritime Poland Sp. z o.o.

  • Księcia Ziemowita 10, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Księcia Ziemowita 10

Szczecin

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • Windows Server

  • PowerShell

  • Linux

  • Docker

  • VMware

  • HyperV

  • Cisco

Twój zakres obowiązków

  • zapewniamy pełen pakiet szkoleń, po których będziesz odpowiedzialny za projektowanie, uruchamianie, serwisowanie oraz zdalne wsparcie techniczne (I/II linia wsparcia) na statkach i obiektach typu offshore

  • praca z cyfryzacją branży morskiej, offshorowej

  • praca z 1 i 2 linią wsparcia technicznego klienta

  • projektowanie aplikacji webowych

  • monitoring przesyłania danych oraz analizy dla big data

  • administracja serwerów sieciowych

  • tworzenie aplikacji, które zmieniają branżę

Nasze wymagania

  • studiujesz lub jesteś absolwentem kierunków technicznych: automatyka, informatyka, statystyka lub pokrewne

  • znasz zagadnienia z dziedziny sieci komputerowych oraz baz danych

  • bardzo dobrze znasz język angielski w mowie i piśmie (B1)

  • jesteś gotowy do sporadycznych wyjazdów zagranicznych

  • Windows server (2012/2016), Powershell, Linux, Docker

  • HyperV / VMWare

  • Cisco – podstawy sieci komputerowych

  • data science, machine learning

  • języki programowania (C#, Python, Node.js/AngularJS)

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie

To oferujemy

  • jesteśmy zwycięzcą Great Place To Work 2020 dla Millenialsów

  • jesteśmy Rzecznikiem Standardu Etyki

  • prywatną opiekę medyczną z opcją dodatkową dla członków rodziny

  • świetna atmosfera w pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • dofinansowanie obiadów

  • platforma benefitowa

  • wspieramy work-life balance

  • chillout room

  • telefon i komputer służbowy do użytku prywatnego

  • zakup akcji Kongsberg Gruppen z 25% rabatem

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego (pakiet szkoleń, dofinasowanie nauki, online kursy angielskiego, niemieckiego oraz norweskiego, także dla członków rodziny)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • bonus z okazji ślubu oraz narodzin dziecka

  • prezent jubileuszowy

  • system kafeteryjny

Naszym naturalnym środowiskiem pracy jest ocean.

Kongsberg Maritime jest największą na świecie firmą zajmującą się zaawansowanymi technologiami morskimi. Dostarczamy innowacyjne oraz niezawodne rozwiązania dla wszystkich sektorów globalnego przemysłu morskiego. Koncern ma siedzibę główną w Kongsberg w Norwegii i posiada biura produkcyjne, handlowe oraz usługowe w 34 krajach świata.

Jesteśmy niekwestionowanym liderem pionierskich rozwiązań dla branży morskiej i dostarczamy rozwiazania klasy „mission critical” dla klientów na całym świecie. Tworzymy własne produkty i jestemy zaangażowani w pełen cykl życia naszego oprogramowania.

Przewiń do profilu firmy