Oferta pracy

Inżynier ds. czasu i metod

Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Zakład Żywiec1 O firmie

  • Żywiec

    Żywiec, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • działania związane z ciągłym ulepszaniem produktywności, jakości produkcji, bezpieczeństwa na wyznaczonym wydziale (obszarze) produkcji,

  • wdrażanie oraz promowanie polityki ciągłego doskonalenia KAIZEN,

  • nadzór nad procesem produkcji na wyznaczonym wydziale,

  • przygotowywanie dokumentów technologicznych tj. instrukcji pracy, specyfikacji technicznych,

  • chronometraż czasu pracy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku najlepiej w branży motoryzacyjnej,

  • podstawowa znajomość zagadnień normowania czasu pracy,

  • znajomość zagadnień organizacji produkcji tj: KAIZEN, 5S, MTM, QRQC, FMEA,

  • znajomość zagadnień ergonomii czasu pracy,

  • zmysł analityczny,

  • dynamizm, kreatywność i otwartość na nowe rozwiązania.

To oferujemy

  • odpowiedzialną pracę w ramach nowoczesnej, międzynarodowej organizacji,

  • stabilność zatrudnienia,

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje i rozwój osobisty,

  • przyjazne środowisko pracy,

  • atrakcyjny system wynagrodzeń oraz pakiet socjalny.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • paczki świąteczne