Oferta pracy

Inżynier ds. dokumentacji i danych technicznych

expondo PolskaO firmie

  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie i przygotowywanie instrukcji obsługi do urządzeń z danego asortymentu - zajmujemy się sprzedażą m.in. urządzeń do gastronomii, elektronarzędzi - jeżeli wiesz jak obsłużyć tego typu sprzęty będzie to dla Ciebie dodatkowa korzyść w pełnionych na co dzień obowiązkach

  • Współpraca z zespołem testującym w zakresie danych technicznych

  • Udział w wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań na rynek

  • Przygotowanie danych w zakresie parametrów urządzeń

  • Kontrola parametrów urządzeń

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (licencjat, inżynier, magister) lub studenci kierunków technicznych

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację (min. B1)

  • Umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy w powierzonych zadaniach

  • Kreatywność

  • Umiejętność współpracy w zespole, również zdalnie :)

Mile widziane

  • Znajomość programu Adobe InDesign

To oferujemy

  • STABILIZACJĘ. Pracując z nami nie będziesz musiał martwić się o przyszłość. Zapewniamy stałą współpracę i ciekawe, zmieniające się projekty.

  • ROZWÓJ. W expondo każdy pracownik jest na wagę złota. Dołożymy wszelkich starań, aby zadbać o Twój rozwój zawodowy. W naszej firmie zapewniamy odpowiednie szkolenia dedykowane do konkretnego stanowiska lub ogólnorozwojowe.

  • CZAS PRACY, jest elastyczny. Sam decydujesz, o której godzinie chcesz rozpocząć pracę (możliwość wyboru między godziną 6 a 10).

  • ZABAWĘ. Jesteśmy zespołem, w skład którego wchodzi 28 narodowości. Będziesz mógł wymienić się doświadczeniami z kolegami z różnych działów, czy wziąć udział w imprezach integracyjnych, które cieszą się dużą popularnością.

  • WORK-LIFE BALANCE. Każdy pracownik ma możliwość skorzystania z dofinansowania do prywatnej opieki medycznej (Medicover) oraz karty sportowej (Multisport Classic lub Multisport Plus). Raz w tygodniu w naszych stołówkach czekają pyszne przekąski, od bananów po drożdżówki.

  • BIURO. Przestronne, komfortowe biuro, ergonomiczne stanowisko pracy, pomieszczenia relaksu, dobrze wyposażona i zaopatrzona kuchnia zapewniają wygodę podczas codziennych obowiązków

  • MOŻLIWOŚĆ PRACY ZDALNEJ

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników