Ta oferta pracy jest nieaktualna od 89 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier ds. Dokumentacji Technicznej

  • Bronisze (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • Specjalista
  • 18.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma KSB Pompy i Armatura – oddział międzynarodowego koncernu KSB, wiodącego producenta pomp, armatury oraz systemów sterowania dla energetyki, przemysłu, sektora wodno-ściekowego i budownictwa. www.ksb.pl

    Obecnie poszukujemy osoby na następujące stanowisko:

    Miejsce pracy: Bronisze (pow. warszawski zachodni)

    Wymagania:

    • absolwent uczelni technicznej (preferowane kierunki: Mechanika, Energetyka, Ochrona środowiska), akceptujemy aplikacje od studentów uczelni technicznych
    • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • dobra znajomość MS Office, AutoCAD
    • mile widziane doświadczenie z dokumentacją techniczną

    Zakres obowiązków:

    • przygotowanie dokumentacji technicznej, opracowanie i dostosowanie jej do potrzeb klienta w zakresie kontraktów energetycznych i przemysłowych zgodnie z wymaganiami klientów
    • wsparcie działu sprzedaży

    Oferujemy:

    • możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie
    • stałą umowę o pracę
    • szkolenia
    • atrakcyjne warunki finansowe i pakiet socjalny
    • pracę w młodym, zgranym zespole

    Aplikacje zawierające CV prosimy kierować za pomocą przycisku Aplikuj, z dopiskiem IDM Bronisze.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)

    bottom