Inżynier ds. dokumentacji technicznej

ECOL-UNICON Sp. z o.o.

  • Równa 2, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ważna jeszcze 18 dni
    do: 11 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Równa 2

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie dokumentacji technicznej produktów Ecol-Unicon na etapie wdrożenia nowego produktu do oferty Ecol-Unicon lub jego modernizacji

  • wykonanie rysunków 3D w oprogramowaniu Inventor

  • wykonanie dokumentacji 2D w oprogramowaniu AutoCAD

  • opracowanie rozwiązań techniczno-konstrukcyjnych

  • uzgodnienia techniczne z Działem Produkcji

  • komunikacja z dostawcami w zakresie rozwiązań technicznych i nowych technologii

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne

  • doświadczenie w zakresie wykonywania dokumentacji technicznej lub produkcyjnej

  • dobra znajomość AutoCAD oraz Inventor – warunek niezbędny

  • dobra znajomość obsługi MS Excel

  • umiejętność pracy zespołowej i komunikatywność

  • umiejętności analityczne

  • zaangażowanie i inicjatywa

  • doskonała organizacja pracy i skrupulatność

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • przyjazną atmosferę oraz pracę w zespole ekspertów R&D

  • możliwość rozwoju w zakresie 3D oraz zaawansowanego poziomu AutoCad

  • dogodny parking

  • rozbudowany pakiet socjalny: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karty sportowe, ZFŚS

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie