Oferta pracy

Inżynier ds. Dokumentacji Technicznej

Molex

  • Poznańska 23, Sulęcin
    Sulęcin, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Molex

Poznańska 23

Sulęcin

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie, weryfikacja i dbanie o prawidłowość dokumentacji technicznej do produkcji.

  • Udział w optymalizacji procesów produkcyjnych, a także udział w pracach zespołów interdyscyplinarnych przygotowujących nowe projekty w strukturach globalnych firmy.

  • Nadzór nad wdrażaniem nowych projektów w firmie, zgodnie z obowiązującymi procedurami.

  • Przestrzeganie procedur związanych z systemem zarządzania jakością i środowiskiem.

  • Propagowanie postaw pro środowiskowych.

  • Wspieranie realizacji inicjatyw w zakresie społecznej odpowiedzialności.

Nasze wymagania

  • Mile widziane wykształcenie wyższe (lub osoby w trakcie studiów)

  • Mile widziane wcześniejsze doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

  • Mile widziana znajomość środowiska SAP

  • Znajomość języka angielskiego ułatwiająca swobodną komunikację.

  • Znajomość programowania do modelowania 3D i tworzenia dokumentacji 2D.

  • Samodzielność i proaktywna postawa.

To oferujemy

  • Pakiet medyczny (Medicover).

  • Skrócony czas pracy w piątki.

  • Brak dress code’u.

  • Parking dla pracowników.

  • Firmowa kantyna.

  • Dofinansowanie do posiłków.

  • Pyszna kawa.

  • Program rekomendacji pracownika.

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji o stabilnej pozycji.

  • Współpraca ze specjalistami, którzy chętnie dzielą się wiedzą.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

Molex

Superkomputery. Smartfony. Samojezdne samochody. Naszą innowację znajdziesz w technologii, która zmienia nasz świat i poprawia jakość życia. Jesteśmy zespołem 50 000 osób w ponad 40 krajach, zjednoczonych w naszych wartościach i przekonaniach oraz częścią Koch Industries — jednej z największych prywatnych firm na świecie — dającej dostęp do możliwości w różnorodnych firmach, rynkach i lokalizacjach geograficznych. Każdego dnia staramy się wprowadzać innowacje, ulepszać i przekształcać się, aby tworzyć większą wartość dla firmy, naszych klientów i społeczeństwa. Przygotuj się na nowe wyzwania i nowe doświadczenia. Aktualnie do naszego Działu Przygotowania Produkcji w zakładzie Molex w Sulęcinie poszukujemy osoby na stanowisko Inżyniera ds. Dokumentacji Technicznej. Dział Przygotowania Produkcji odpowiada za opracowanie dokumentacji technicznej wyrobów produkowanych w naszym zakładzie.

Przewiń do profilu firmy