Logo Pracuj.pl

Inżynier ds. efektywności - Efficiency Engineer

AIR PRODUCTS SP. Z O.O.O firmie

  • Częstochowa
    Częstochowa, śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie efektywności pracy zakładów produkcyjnych sterowanych przez Centrum Operacyjne i osiągnięcie założonych współczynników KPI efektywności / sprawności procesów, dla optymalnej wydajności zakładów
  • Podejmowanie działań dla polepszenia tych współczynników, zmniejszania strat, optymalizacji zużycia energii elektrycznej, itp.
  • Koordynację systemu danych w Centrum Operacyjnym, w celu przedstawiania danych produkcyjnych oraz wdrażanie narzędzi i technik analizy
  • Współpracę z działami kontroli procesów i advanced controls w celu osiągania optymalnych i stabilnych operacji poprzez efektywne platformy regulacyjne i zaawansowanej kontroli
  • Zapewnienie odpowiedniej reakcji w przypadku rozwiązywania zaistniałych problemów operacyjnych i procesowych
  • Wspieranie Operatorów Centrum Operacyjnego w codziennej bezpiecznej, sprawnej i niezawodnej eksploatacji instalacji produkcyjnych
  • Utrzymywanie bieżących kontaktów i współpraca z pracownikami zakładów produkcyjnych sterowanych z Centrum Operacyjnego oraz z zespołami ds. planowania i logistyki dostaw produktów
  • Przygotowywanie wymaganych raportów
  • Inicjowanie, nadzór oraz realizacja projektów Productivity
  • Zapewnienie zgodności z procedurami bezpieczeństwa i jakości Air Products

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne preferowany kierunek chemiczny, automatyka lub mechanika
  • Kilkuletnie doświadczenie w dziedzinie operacji i produkcji
  • Wiedza techniczna w zakresie układów sterowania i procesów produkcji i umiejętność szybkiego reagowania na problemy operacyjne
  • Duże zdolności analityczne i organizacyjne
  • Umiejętność pracy w zespole i otwartość na naukę
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, premia roczna
  • Wysokie standardy bezpieczeństwa w zakresie BHP
  • Opieka medyczna dla Pracownika finansowana przez pracodawcę i możliwość zakupu pakietu dla bliskich
  • Ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę
  • Program Emerytalny zgodnie z zasadami Spółki
  • Dofinansowanie wypoczynku dla Pracownika i dzieci plus świadczenia świąteczne
  • Kafeteria My Benefit – platforma zakupowa dla Pracowników
  • Gwarantowane wprowadzenie do pracy i sposobność zdobycia nowego doświadczenia
  • Możliwość korzystania z programu wsparcia Pracowników
  • Przyjazną atmosferę pracy i rozwój w wiodącej firmie na rynku gazów przemysłowych na świecie

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • program emerytalny
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • program wsparcia pracowników

W firmie Air Products pracujemy w środowisku, w którym różnorodność jest kluczowa, przynależność to nasz kultura, a każda Osoba wie, iż ma znaczenie i należy do niej.

AIR PRODUCTS SP. Z O.O.

Air Products od ponad 80 lat ułatwia życie konsumentom na całym świecie – poprzez nasze produkty i technologie sprawiamy, że świat staje się bardziej produktywny, energooszczędny i zrównoważony. Zatrudniamy około 20 000 pracowników i prowadzimy działalność w ponad 50 krajach, obsługując klientów z wielu branż, od sektora spożywczego, napojów po branżę medyczną, energetyczną i transportową. Dostarczamy unikalne portfolio gazów atmosferycznych i procesowych, sprzęt oraz świadczymy usługi.

Inżynier ds. efektywności - Efficiency Engineer, Częstochowa