Oferta pracy

Inżynier ds. elektroniki

LED Labs S.A.

Biskupińska 23d

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie testów oraz pomiarów komponentów, prototypów i produktów,

  • śledzenie wymagań prawnych oraz jakościowych,

  • opracowywanie raportów oraz wytycznych,

  • opracowywanie dokumentacji technicznej,

  • wsparcie w projektach działu R&D,

  • współpraca z działem kontroli jakości w celu wyznaczania standardów jakościowych,

  • współpraca z działem zakupów oraz Product Managerem w zakresie rozwoju produktów,

  • wsparcie działu reklamacji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie (preferowany kierunek elektronika),

  • bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z elektroniką,

  • wysoka umiejętność lutowania,

  • biegła znajomość języka angielskiego, minimum poziom B2

  • znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel),

  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi.

Mile widziane

  • uprawnienia SEP do 1kV,

  • doświadczenie w branży elektrotechnicznej bądź oświetleniowej,

  • znajomość zagadnień związanych z zasilaczami impulsowymi.

To oferujemy

  • pracę w młodym i ambitnym zespole specjalistów

  • nowoczesne narzędzia do pracy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o prace

  • niezbędne nowoczesne narzędzia do pracy

  • dodatkowe benefity do wynagrodzenia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

LED Labs sp. z o.o., właściciel marki LUMINES Lighting

Jesteśmy jednym z liderów segmentu profili aluminiowych do oświetlenia LED - znanych pod marką LUMINES Lighting. Działamy od 2006 roku w branży oświetlenia LED.

Przewiń do profilu firmy