Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier ds. Elektrycznych / Elektronicznych

W.A.S. Wietmarscher Polska Sp. z o.o.O firmie

W.A.S. Wietmarscher Polska Sp. z o.o.

Nowa 2

Lubicz Górny (pow. toruński)

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie instalacji elektrycznych/schematów i obwodów

  • przygotowanie i aktualizacja dokumentacji, technologii i instrukcji stanowiskowych

  • optymalizacja rozwiązań elektrycznych na poziomie projektowym i produkcyjnym

  • wdrażanie zmian w procesie produkcyjnym w celu optymalizacji procesu

  • analiza rynku nowych rozwiązań i urządzeń elektrycznych i elektronicznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki:

  • Elektryka, Elektronika, Automatyka, Elektrotechnika.

  • Mile widziane doświadczenie w projektowaniu schematów elektrycznych

  • Mile widziana znajomość programów projektowych

  • (Zuken, Solid Works/Inventor)

  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego

  • Zaangażowanego, konsekwentnego dążenia do osiągnięcia wytyczonego celu, umiejętności pracy w zespole

  • Mile widziane zainteresowania branżą motoryzacyjną.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznym zespole

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, premię roczną i bonus świąteczny

  • Wprowadzenie i Szkolenie Umożliwiające Wykonywanie Zadań

  • Przyjazne środowisko pracy, w którym szanujemy się wzajemnie, dzielimy wiedzą oraz doświadczeniem

  • Szkolenia w kraju i zagranicą w celu rozwoju kompetencji

  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego

W.A.S. Wietmarscher Polska Sp. Z o.o. - międzynarodowy producent pojazdów specjalnych z siedzibą w Lubiczu k/Torunia w związku z dynamicznym rozwojem– poszukuje kandydata/ kandydatki do nowej siedziby firmy w Ostaszewie na stanowisko: Inżynier ds. Elektrycznych / elektronicznych

Przewiń do profilu firmy