Oferta pracy

Inżynier ds. Elektrycznych

Gulermak Agir Sanayi Insaat Ve Taahhut A.S. Oddział w PolsceO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obecnie poszukujemy Inżyniera ds. elektrycznych na nasz projekt związany z budową II linii metra w Warszawie.

  • Weryfikacja i optymalizacja projektów branży elektrycznej i teletechnicznej (sieci zewnętrznych),

  • Planowanie/przygotowywanie prac z zakresu przebudowy sieci zewnętrznych (sieci SN/nN, oświetlenie uliczne, sygnalizacja świetlna, sieci telekomunikacyjne), etapowanie robót budowlanych,

  • Współpraca przy tworzeniu harmonogramu robót,

  • Przedmiary robót, ofertowanie, udział w procesie wyboru wykonawcy, nadzorowanie budżetu,

  • Bieżąca współpraca z Gestorami sieci w tym: uzyskiwanie warunków technicznych przyłączeniowych, negocjacje umów kolizyjnych przebudowy sieci itp.,

  • Bieżąca współpraca z Urzędami, jednostkami administracji publicznej,

  • Nadzorowanie dok. powykonawczej w zakresie merytorycznym oraz organizacyjnym,

  • Kontrola procesu odbiorowego inwestycji w zakresie odbiorów Gestora i Inwestora.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne energetyka/elektrotechnika/telekomunikacja,

  • Doświadczenie min. 3 lata przy nadzorowaniu/koordynowaniu przebudowy sieci energetycznych/teletechnicznych zewnętrznych.

To oferujemy

  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę / kontrakt.

  • Współpracę w międzynarodowym środowisku.

  • Współpracę z renomowaną firmą budowlaną.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

  • Możliwość zdobycia nowych doświadczeń zawodowych.

  • Liczne benefity – prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dodatkowe szkolenia.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce