Logo Pracuj.pl

Inżynier ds. elektrycznych z uprawnieniami do projektowania

Hyundai Tecnicas ReunidasO firmie

  • lubelskie
    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Opiniowanie projektów instalacji elektrycznych
  • Planowanie wydawania dokumentacji na budowę, wydawanie dokumentacji zgodnie z przyjętym harmonogramem
  • Sprawdzanie, opiniowanie i zatwierdzanie projektowej dokumentacji branży elektrycznej, specyfikacji i raportów
  • Współpraca z inżynierami i technikami na budowie
  • Zapewnienie wsparcia technicznego dla powierzonych projektów
  • Wsparcie techniczne dla współpracowników i podwykonawców
  • Wyjaśnianie wątpliwości dotyczących projektu i zawartych w nim rozwiązań
  • Uzgadniania możliwości wprowadzenia rozwiązań zamiennych w stosunku do przewidzianych w projekcie

Nasze wymagania

  • Gotowość do relokacji – praca stacjonarna w Płocku
  • Uprawnienie budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych (mile widziane)
  • Wykształcenie wyższe zgodne ze stanowiskiem
  • Minimum 4 lat doświadczenia jako inżynier elektryk i projektant systemów elektrycznych
  • Doświadczenie w projektowaniu w strefach zagrożonych wybuchem
  • Znajomość systemów i urządzeń elektrycznych
  • Wiedza z zakresu norm i obowiązujących przepisów branży elektrycznej i branż pokrewnych
  • Zrozumienie norm bezpieczeństwa elektrotechniki
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność ustalania priorytetów zadań
  • Wysoko rozwinięta dbałość o szczegóły
  • Terminowość i rzetelność
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim – warunek konieczny

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku przy realizacji prestiżowego projektu
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia na umowie o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Miejsce pracy Płock

Benefity

  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • darmowe obiady
  • przerwa obiadowa
  • wczasy pod grusza
  • dobra atmosfera pracy
  • możliwość rozwoju kariery
  • międzynarodowe środowisko

Prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Inżynier ds. elektrycznych z uprawnieniami do projektowania, lubelskie