Oferta pracy

Inżynier ds. Energetycznych i Sieci

PARIS TOBACCO INTERNATIONAL MANUFACTURING SP. ZO.O.O firmie

Rekrutacja zdalna

PARIS TOBACCO INTERNATIONAL MANUFACTURING SP. ZO.O.

Przemysłowa 25

Przysucha

PARIS TOBACCO INTERNATIONAL MANUFACTURING SP. Z O.O.

Nasza firma specjalizuje się w produkcji wyrobów tytoniowych i do nowo otwieranego zakładu produkcyjnego w Skrzyńsku w okolicach Radomia, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ZAKRES ZADAŃ

  • Nadzór nad terminową realizacją przeglądów, konserwacji, napraw maszyn, urządzeń budynkowych w celu zapewnienia ciągłości pracy oraz sprawności technicznej fabryki
  • Bieżąca kontrola, raportowanie i zapewnienie ciągłości pracy urządzeń, maszyn, sieci i instalacji budynkowych
  • Zarządzanie pracą podległego zespołu, koordynowanie jego pracy i wyznaczanie celów
  • Tworzenie planu przeglądów technicznych i serwisowych, urządzeń energetycznych oraz wszelkich instalacji
  • Nadzór nad utrzymaniem infrastruktury technicznej budynków ( przeglądy, naprawy, konserwacje)
  • Analiza przyczyn i skutków usterek/awarii. Rozwiązanie problemu i wprowadzanie działań prewencyjnych
  • Nadzór nad realizacją prac prowadzonych przez firmy zewnętrzne. Współpraca z UDT
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną urządzeń, budynku i instalacji. Aktualizacja dokumentacji technicznej i raportów pomiarowych
  • Zarządzanie kosztami utrzymania ruchu, budżetowanie ilościowo finansowe kosztów działu technicznego
  • Przygotowanie harmonogramu okresowych przeglądów technicznych maszyn, urządzeń, sieci i instalacji fabrycznych oraz wdrażanie programów ekologicznych i energooszczędności w zakładzie produkcyjnym
  • Planowanie i koordynacja zakupu części zamiennych, zapewnieniem dostępności części zamiennych, zapewnienie zaopatrzenia zaplecza technicznego
  • Tworzenie i aktualizowanie instrukcji i procedur, oraz wszelkiej dokumentacji technicznej
  • Udział w pracach związanych z modernizacją i rozwojem zakładu przy uwzględnieniu wymagań bhp i dyrektywy maszynowej, zachowanie CE urządzeń budynkowych
  • Stała współpraca z działami produkcyjnymi w zakresie realizacji KPI
  • Współudział w planowaniu i realizacji projektów inwestycyjnych
  • Wsparcie instalacji i uruchomienia nowych maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Podnoszenia kwalifikacji powierzonego zespołu Utrzymania Ruchu
  • Analiza, planowanie i raportowanie statusu mediów energetycznych i instalacji energetycznych
  • Rozwiązywanie problemów technicznych. Planowanie remontów i prac utrzymaniowych
  • Wsparcie służb BHP w zakresie bezpiecznego wykonywania robót
  • Weryfikacja zakresów wykonanych robót, obmiarów, odbiorów
  • Udział w uruchomieniach, testach, regulacjach instalacji, systemów
  • Udział w procesie planowania i przygotowania harmonogramów napraw, inwestycji oraz ich egzekwowanie
  • Umiejętność szybkiego reagowania na problemy i proponowania adekwatnych rozwiązań

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie minimum 3 lata w zarządzaniu projektami, wykonawcami, procesem formalnym pracy na podobnym stanowisku (doświadczenie w przemyśle tytoniowym będzie dodatkowym atutem)
  • Uprawnienia SEP G1+G2+G3 w zakresie Dozór i Eksploatacja
  • Chęć uczenia się i aktywny samorozwój
  • Nastawienie na realizację celów, współpracę i rozwiązywanie problemów
  • Bardzo dobra znajomość instalacji w tym elektro-technicznych i automatyki budynkowej
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość przepisów prawa energetycznego
  • Znajomość dyrektywy maszynowej
  • Znajomość AKPiA
  • Znajomość norm z zakresu bezpieczeństwa maszyn pod kątem elektrycznym
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze stacji SN
  • Mile widziane uprawnienia 61 powyżej 1kV E oraz D

OFERUJEMY:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku z możliwością rozwoju zawodowego
  • Możliwość pracy w organizacji w fazie intensywnego wzrostu i innowacji
  • Rzeczywisty wpływ na kształtowanie kultury organizacyjnej firmy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Kandydatom zapewniamy poufność, możliwość kontaktu w dogodnych godzinach oraz jasny i przejrzysty proces rekrutacji.

W przesyłanych dokumentach należy umieścić klauzulę informacyjną:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. RODO (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119.)

CV bez powyższej klauzuli informacyjnej nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji i będą usuwane z bazy.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy