Oferta pracy

Inżynier ds. Energetyki Cieplnej

Sweco Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kompletowanie danych technicznych projektów;

  • Przygotowywanie koncepcji technicznych instalacji energetycznych;

  • Weryfikacja proponowanych rozwiązań technicznych instalacji energetycznych;

  • Uczestnictwo w odbiorach instalacji na budowie;

  • Przygotowywanie ofert przetargowych na zakres usług wynikających z prowadzonej przez Sweco działalności;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, mechaniczne-energetyczne;

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie średniozaawansowanym;

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Dobra organizacja pracy, komunikatywność,

  • umiejętność analitycznego myślenia i pracy w zespole,

  • umiejętność rozwiązywania problemów i orientacja na cele.

Mile widziane

  • Znajomość programu AutoCAD.

To oferujemy

  • Umowę o pracę w jednej z największych firm inżyniersko – projektowych w Polsce i Europie, wiodącej na polskim rynku usług konsultingowo - projektowych;

  • Możliwość współpracy z doświadczoną kadrą pracowniczą w partnerskiej atmosferze;

  • Pakiet benefitów pracowniczych: ubezpieczenie, karta sportowa, opieka medyczna.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Sweco Polska Sp. z o.o.

Sweco Polska oferuje swoim Klientom usługi doradcze i inżynierskie dla wszystkich etapów realizowanego projektu, na rynkach: drogowym, wodnym, ochrony środowiska, energetycznym, kolejowym oraz budownictwa kubaturowego. Nasza działalność skupia się na trzech głównych obszarach: konsultingu, projektowaniu oraz nadzorach, a sieć biur zlokalizowanych w największych miastach w kraju, umożliwia realizację projektów w każdym zakątku Polski.

Przewiń do profilu firmy