Ta oferta pracy jest nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier ds. Infrastruktury Budowlanej

  • Nysa, Otmuchów, opolskie
  • Specjalista
  • 11.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

     Spółka Giełdowa, czołowy producent branży cukierniczej, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje odpowiedniego kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy : Województwo opolskie/ Otmuchów, Nysa

    Zadania:

    • Koordynowanie prac związanych z wdrożeniem nowych projektów w zakresie: projektowania, zakupów technicznych, instalacji i montażu, testów i odbiorów, wdrożenia do produkcji zgodnym z harmonogramami realizacji inwestycji firmy
    • Przygotowanie planowanych inwestycji i remontów: tj. organizowanie i realizowanie prac związanych z przebudową, modernizacją budynków oraz instalacji w podległym obszarze
    • Współpraca z aktualnymi dostawcami, poszukiwanie nowych dostawców, negocjacje, przygotowywanie kontraktów,
    • Przygotowanie, kalkulacja, dobór i zatwierdzanie projektów w zakresie użytych materiałów oraz kryteriów eksploatacji
    • Planowanie remontów i przeglądów budynków,
    • Projektowanie rysunków, obszarów i pomieszczeń w zakładach
    • Opracowywanie i wyceny kosztów dodatkowych i eksploatacyjnych (w tym: kosztów remontu i/lub adaptacji oraz doposażenia) nowych inwestycji
    • Odpowiedzialność za stan techniczny budynków w danym zakładzie
    • Prawidłowe i terminowe wykonywanie działań budowlanych i instalacyjnych
    • Koordynowanie działań prowadzonych przez firmy zewnętrzne
    • Analiza i weryfikacja zmian aktów prawnych, wymogów administracyjno-budowlanych na terenie zakładu i podejmowanie działań zmierzających do zapewnienia warunków pracy zgodnie z obowiązującymi w tych dziedzinach przepisami
    • Opracowywanie działań zapobiegających ewentualnym awariom w danym zakładzie
    • Racjonalne wykorzystanie zasobów materiałowych i surowcowych w podległych obszarach oraz podejmowanie właściwych działań w kierunku minimalizacji kosztów

    Wymagania:

    • Minimum 3 lata doświadczenia w prowadzeniu projektów inwestycyjnych w budownictwie i instalacjach
    • Wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo lub pokrewne)
    • Wiedza i umiejętności w zakresie zarzadzania projektami
    • Współpraca z funkcjonującym zespołem projektowym
    • Umiejętności podejmowania decyzji, analityczne, organizacyjne i prowadzenia negocjacji
    • Znajomość rynku budowlanego i instalatorskiego
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
    • Doświadczenie w obsłudze programów NORMA i AUTOCAD
    • Mile widziane uprawnienia do kierowania pracami budowlanymi

    Po podjęciu pracy dajemy:

    • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • Narzędzia niezbędne do realizacji zadań,
    • Samodzielność, możliwość wdrażania nowych rozwiązań,
    • Opieka medyczna (Medicover)
    Osoby zainteresowane pracą oraz spełniające wyżej wymienione kryteria, prosimy o wysłanie CV i listu motywacyjnego za pomocą przycisku:

    Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

    Bardzo prosimy o dopisanie klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"