Inżynier ds. Infrastruktury i P.POŻ

Klient Pracuj.plO firmie

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • Ważna jeszcze 9 dni
    do: 16 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i prowadzenie projektów lub udział w projektach inwestycyjnych dotyczących infrastruktury obiektu

  • Przeprowadzanie przeglądów obiektu budowlanego oraz nadzór nad prowadzeniem napraw i konserwacji budynków, urządzeń i instalacji

  • Prowadzenie i nadzór nad dokumentacją projektową i zinwentaryzowaną budynku, instalacji elektrycznej, wentylacyjno-grzewczej, gazowej, klimatyzacji, sieci telefonicznej i informatycznej, sygnalizacyjnej, p.poż., monitoringu, itp.

  • Nadzór nad tematem p.poż w zakładzie w tym: wykonywanie kontroli budynków i instalacji pod kątem zagrożeń pożarowych, sprawdzanie sprawności i oznakowania sprzętu, systemów i instalacji p.poż, dróg ewakuacyjnych itp.

  • Szkolenie pracowników i podwykonawców w zakresie ochrony ppoż.

  • Organizowanie próbnych alarmów pożarowych i ewakuacji

  • Określanie przyszłych kosztów na zużycie czynników energetycznych, materiałów i usług w zakresie infrastruktury, a także raportowanie zużycia mediów i ewentualnych odchyleń

  • Zlecanie i nadzorowanie dostaw gazu, usuwania śniegu, itp.

  • Przygotowywanie i raportowanie danych dot. infrastruktury

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie techniczne (budownictwo, energetyka, ochrona środowiska, automatyka lub pokrewne)

  • Znajomość prawa budowlanego oraz wymagań prawnych w zakresie budownictwa przemysłowego i energetyki

  • Znajomość systemów sterowania w układach automatyki i elementach inteligentnego budynku

  • Znajomość normy ISO 14001

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w zarządzaniu infrastrukturą zakładu (w firmie produkcyjnej będzie atutem)

  • Uprawnienia energetyczne, elektryczne i gazowe dla dozoru D

  • Certyfikat inspektora ds. p.poż

  • Obsługa komputera: Microsoft Office + MS Project, Auto CAD

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Pracowitość i sumienność

Mile widziane

  • uprawnienia budowlane