Oferta pracy

Inżynier ds. Infrastruktury IT (Helpdesk)

Volvo Maszyny Budowlane Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Młochów (pow. pruszkowski), mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Volvo Group to jeden z czołowych na świecie producentów samochodów ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych oraz silników morskich i przemysłowych, do którego należą słynne marki Volvo, Renault Trucks, Mack, UD Trucks, Eicher, SDLG, Terex Trucks, Prevost, Nova Bus, UD Bus i Volvo Penta.

Volvo Construction Equipment to globalna firma, która z pasją i ciekawością dąży do realizacji naszego celu: budować świat, w którym chcemy żyć. Uważamy, że tylko wyobraźnia i praca zespołowa pozwolą nam zbudować czystszy świat, w którym wszystko działa sprawniej i jest lepiej ze sobą połączone. Nasza firmowa kultura odzwierciedla to przekonanie poprzez troskę i zaufanie, którymi obdarzamy naszych klientów, pracowników i dostawców. W sercu naszej działalności znajdują się ludzie. To dzięki sieci uzdolnionych, wymagających i innowacyjnych ludzi byliśmy w stanie wyznaczyć drogę w stronę bardziej zrównoważonej przyszłości. Globalna branża budowlana to arena naszej działalności, zaś pracownicy to nasze najcenniejsze aktywa.

Tylko dzięki ludziom, którzy są naszą siłą napędową, możemy utrzymać pozycję lidera branży. Dołącz do naszego zespołu i pomóż nam budować przyszłość.

Numer ref.: 110354BR

Miejsce pracy: Młochów (woj. pruszkowskie)

Twoje zadania:

  • instalacja oraz konfiguracja oprogramowania na komputerach i urządzeniach mobilnych
  • zapewnienie ciągłości funkcjonowania sprzętu informatycznego
  • utrzymanie infrastruktury sieciowej
  • dbanie o stabilność i bezpieczeństwo infrastruktury informatycznej
  • obsługa zgłoszeń informatycznych (obsługa incydentów i problemów technicznych o podstawowym i średnim stopniu zawansowania)
  • rozwiązywanie problemów użytkowników w pracy z aplikacjami biurowymi
  • współpraca z globalnym zespołem IT oraz eskalacja incydentów krytycznych
  • zdalne wsparcie IT Helpdesk dla użytkowników
  • zarządzanie flotą telefonów komórkowych
  • rozwiązywanie problemów i pomoc użytkownikom w zakresie telefonii komórkowej
  • uczestniczenie w procesie wprowadzania zmian oraz projektowaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań IT

Nasze oczekiwania:

  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie kierunkowe min. średnie
  • znajomość budowy i działania sprzętu IT w zakresie: laptopy, monitory, drukarki, przełączniki sieciowe, routery, serwery
  • znajomość zagadnień związanych z administracją sieciami komputerowymi
  • zmysł techniczny oraz praktyczne umiejętności w zakresie obsługi komputerów stacjonarnych, serwerów, telefonii sieciowej, szaf serwerowych, a także diagnostyki i rozwiązywania problemów w trym zakresie
  • samodzielność, odpowiedzialność oraz nastawienie na współpracę
  • umiejętność określania priorytetów
  • umiejętność analizowania i rozwiązywania złożonych problemów
  • komunikatywność i umiejętność budowania relacji z klientami biznesowymi
  • znajomość pakietu MS Office, Share Point, Teams, One Drive
  • znajomość języka angielskiego (min. poziom B1)
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • praca u lidera w branży maszyn budowlanych
  • szkolenia rozwijające Twoje kompetencje
  • świetną atmosferę pracy zbudowaną na zaangażowaniu i profesjonalizmie zespołu
  • prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie grupowe (z możliwością poszerzenia pakietu medycznego i ubezpieczeniowego o członków rodziny)
  • pakiet socjalny (m.in. dofinansowania do wypoczynku, świadczenia świąteczne)

Volvo Maszyny Budowlane Polska poszukuje pracowników na stanowisko: Inżyniera ds. Infrastruktury IT (Helpdesk)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Volvo Maszyny Budowlane Polska Sp. z o.o. w zakresie szerszym niż wynikający z przepisów prawa tj. art. 22(1) Kodeksu Pracy dla potrzeb przeprowadzenia procesu rekrutacji.

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Volvo Maszyny Budowlane Polska Sp. z o.o. dla potrzeb przyszłych rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.

Ogłoszenie archiwalne