Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier ds. Instalacji Elektrycznych

BDTS SP. Z O.O.

Stanisława Działowskiego 14

Dębniki

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Organizowanie, kierowanie i nadzorowanie wykonywanych prac elektroinstalacyjnych

  • Współpraca z zamawiającym w zakresie realizacji inwestycji

  • Weryfikacja dokumentacji projektowej oraz sporządzanie dokumentacji powykonawczej

  • Terminowa realizacja inwestycji

  • Zarządzanie materiałami, sprzętem, etc.

  • Prowadzenie bieżących rozliczeń z podwykonawcami i inwestorami

Nasze wymagania

  • Ukończone lub w trakcie studia wyższe techniczne o profilu elektrycznym

  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy na budowie

  • Umiejętność rozwiązywania problemów oraz kreatywność

  • Znajomość obsługi programów AutoCAD, Zuzia, MS Office

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Znajomość przepisów i obowiązujących norm elektrycznych

  • Prawo jazdy kat „B”

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • Interesującą pracę w rozwijającej się branży

  • Możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji

  • Szkolenia zawodowe

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy i współpracę z doświadczonym zespołem

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia z możliwościami awansu

O nas

Firma BDTS zajmuje się wykonywaniem instalacji elektrycznych i teletechnicznych na teranie województwa małopolskiego. Dzięki zaangażowaniu i profesjonalnemu podejściu z sukcesami realizujemy inwestycje w zakresie branży elektrycznej dla instytucji publicznych, generalnych wykonawców, jak również inwestorów prywatnych. W związku z rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko Inżynier ds. Instalacji Elektrycznych.