Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1144 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier ds. Instalacji i Realizacji Usług

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 05.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    QUMAK S.A. to wiodący na rynku integrator IT. Jesteśmy firmą z polskim kapitałem, działającym na naszym rynku od 30 lat, co pozwoliło nam osiągnąć pozycję stabilnie zarządzanej firmy i zaufanego pracodawcy.

    Jednym z obszarów, który stale rozwijamy jest outsourcing specjalistów IT. Ponad 300 naszych pracowników i współpracowników czasowo lub stale świadczy usługi u klientów. Z naszych usług rekrutacji i outsourcingu korzystają największe firmy, działające m.in. w branżach telekomunikacyjnej, energetycznej, ubezpieczeniowej oraz IT.

    Miejsce pracy: Poznań
    IRU/012015

    Zakres zadań:

    • instalacja i  konfiguracja urządzeń sieciowych: routery, modemy, konwertery
    • serwis usług telekomunikacyjnych oferowanych przez firmę
    • diagnoza, obsługa i usuwanie awarii występujących w sieci telekomunikacyjnej
    • wsparcie merytoryczne dla firm podwykonawczych
    • nadzór nad zleceniami wykonywanymi przez firmy podwykonawcze
    • wsparcie techniczne dla Klientów

    Wymagania:

    • znajomość zagadnień z zakresu transmisji danych w sieci IP oraz w  sieci Ethernet
    • praktyczna wiedza z zakresu konfigurowania urządzeń sieciowych, w szczególności Cisco
    • znajomość zagadnień transmisji bezprzewodowej
    • mile widziana znajomość technologii PDH,SDH
    • dobra znajomość języka angielskiego
    • wykształcenie co najmniej średnie telekomunikacyjne lub pokrewne
    • dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych
    • prawo jazdy kat. B
    • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości

    Oferujemy:

    • przyjazną atmosferę w nowocześnie zarządzanej firmie
    • możliwość pozyskiwania wiedzy specjalistycznej
    • interesującą pracę w dużej organizacji
    • pakiet szkoleń technicznych
    bottom
    opisopisopis