Inżynier ds. Instalacji i Uruchomień

Michael Page

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Rekrutujemy dla

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży technologicznej. Firma jest liderem na rynku i oferuje rozwój w kierunku innowacyjnych rozwiązań. Siedziba znajduje się w bliskich rejonach Warszawy, natomiast praca pomiędzy projektami instalacyjnymi jest możliwa w trybie zdalnym, z dowolnego miejsca we wschodniej, południowej i północnej stronie Polski.

Twój zakres obowiązków

  • Instalowanie, testowanie i uruchamianie urządzeń firmy;

  • Przygotowywanie planu instalacji i uruchomienia sprzętu;

  • Montowanie i uruchamianie urządzeń w miejscu instalacji;

  • Sporządzanie raportów z wykonanej pracy w tym raportowanie niezgodności oraz napotkanych błędów podczas realizacji projektów instalacyjnych;

  • Inicjowanie działań mających na celu poprawę jakości realizacji projektów.

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie inżynierskie/ techniczne;

  • Doświadczenie w wykonywaniu instalacji elektrycznych;

  • Doświadczenie w prowadzenia testów, uruchamianiu urządzeń lub maszyn działających z wykorzystaniem systemów automatyki opartych o sterowniki PLC, i odbiorach końcowych lub ewentualnie ich serwis;

  • Gotowość do częstych podróży służbowych do miejsc instalacji urządzeń w północnej, wschodniej i południowej części Polski (min. 50% czasu pracy)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji;

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych urządzeń i instalacji;

  • Obsługa oprogramowania MS Office i AutoCad;

  • Uprawnienia SEP do 1 kV;

  • Zdolności montażowe.

Pracodawca oferuje

  • Prywatna opieka medyczna;

  • Ubezpieczenie na życie;

  • Zatrudnienie w firmie z kapitałem zagranicznym wykorzystującej innowacyjne rozwiązania;

  • Stabilność zatrudnienia i rozwój zawodowy w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji rynkowej.