Oferta pracy

Inżynier ds. instalacji

Vosti Energy Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.O firmie

Vosti Energy Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.

Wojciechowska 31

Lublin

VOSTI to firma specjalizującą się w dostarczaniu zestawów fotowoltaicznych produkujących energię elektryczną. Umożliwiamy naszym Klientom stworzenie swoich własnych elektrowni, które nie tylko wspierają środowisko naturalne, ale przede wszystkim pozwalają im oszczędzać.

Zakres obowiązków:

  • koordynowanie prac ekip instalatorskich
  • tworzenie zamówień oraz monitorowanie dostaw
  • przygotowywanie dokumentacji do zakładów energetycznych
  • przygotowywanie schematów elektrycznych i projektów instalacji fotowoltaicznych
  • tworzenie harmonogramów prac oraz kontakt z klientem
  • monitorowanie zmian dotyczących rynku OZE

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie w kontakcie z klientem
  • wysokie kompetencje komunikacyjne i organizacyjne
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • doświadczenie w branży OZE

Gwarantujemy Ci:

  • umowę o pracę w stabilnie rozwijającej się firmie
  • współpracę z młodym i dynamicznym zespołem
  • wysoki wpływ na kierunek rozwoju firmy
  • pełen pakiet szkoleń podnoszących kompetencje
  • niezbędne narzędzia pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV
za pomocą przycisku aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy