Oferta pracy

Inżynier ds. Instalacji Sanitarnych

W.P.I.P. Sp. z o.o. Sp. K.

  • Jasin (pow. poznański)

    Jasin (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie wycen i ofert w zakresie branży sanitarnej;

  • wykonywanie i sprawdzanie przedmiarów robót;

  • weryfikacja projektów, koordynacja projektowa;

  • optymalizacje rozwiązań technicznych, projektów branżowych pod kątem kosztów i jakości;

  • udział w spotkaniach techniczno-handlowych z Inwestorem;

  • negocjowanie kontraktów z podwykonawcami;

  • przygotowywanie załączników technicznych do umów z kontrahentami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne w specjalności instalacje sanitarne;

  • doświadczenie na podobnym stanowisku przy projektach przemysłowych;

  • doświadczenie w przygotowywaniu kosztorysów/wycen robót branży robót sanitarnych;

  • samodzielność w działaniu;

  • płynne posługiwanie się dokumentacją projektową

  • biegła obsługa komputera (MS Office, Auto Cad);

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;

  • prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (prywatna opieka medyczna, Karta Multisport, dofinansowanie kursów językowych, owoce);

  • ciekawe projekty oraz wyzwania umożliwiające rozwój własnych kompetencji;

  • niezbędne szkolenia oraz narzędzia do pracy;

  • bardzo dobrą atmosferę pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • owoce