Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier ds. Instalacji Sanitarnych

CFE Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało m.in. uczestnictwo w realizacji projektów inwestycyjnych. Do zakresu obowiązków będzie należeć koordynacja robót instalacyjnych przy udziale firm podwykonawczych, tworzenie harmonogramów robót i zachowanie terminowości ich wykonania, jak również odbiór robót, nadzór nad dokumentacją techniczną (dokumentacja projektowa, plany, atesty, etc.), uzgodnienie dokumentacji do odbioru projektu oraz przestrzeganie wyznaczników w zakresie kontroli jakości i bezpieczeństwa pracy.

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego technicznego (instalacje sanitarne)

  • min. 3 letniego doświadczenia w zakresie kalkulacji robót i ich wyceny oraz w tworzeniu budżetu dla inwestycji budowlanych lub w realizacji robót budowlanych na budowie

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego pozwalającej na swobodną komunikację

  • dobrej znajomości programów Excel i AutoCAD

  • skrupulatności i dokładności oraz umiejętności pracy pod presją czasu

  • wysokich umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych

To oferujemy

  • zdobywanie doświadczenia w międzynarodowym środowisku

  • praca nad ciekawymi i nowoczesnymi projektami, a w ramach prowadzonych projektów wykonywanie samodzielnych i odpowiedzialnych zadań

  • praca w miłej, przyjaznej atmosferze, w młodym i pomocnym zespole

  • uczestniczenie w szkoleniach zewnętrznych i wewnętrznych oraz korzystanie z pakietu świadczeń min. takich jak opieka medyczna, karta sportowa, karta lunchowa, ubezpieczenie grupowe itp.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • parking dla pracowników

  • bony żywieniowe

  • inicjatywy dobroczynne

CFE Polska Sp. z o.o.

CFE Polska Sp. z o.o. jest stabilnym i dynamicznie rozwijającym się Generalnym Wykonawcą, z belgijskim kapitałem i 20-letnim doświadczeniem na polskim rynku. CFE stawia na wykwalifikowaną kadrę, ponadprzeciętne standardy BHP oraz wysoką jakość realizowanych inwestycji oraz kulturę partnerską.

Ludzie są naszym największym i najcenniejszym kapitałem, ich wiedza i umiejętności są podstawą sukcesu naszej firmy. Jesteśmy zespołem, który z pasją i zaangażowaniem dąży do sukcesu. Wyróżnia nas kultura pracy oparta na szacunku dla każdego pracownika, dobra współpraca, dzielenie się wiedzą oraz wzajemna pomoc i atmosfera otwartości.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli nasze wartości są Ci bliskie i w Twojej ocenie posiadasz kompetencje niezbędne do pracy na oferowanym stanowisku, dołącz do naszego zespołu i odkryj więcej swoich możliwości.

Poznaj naszą firmę na cfe.com.pl