Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier ds. inwestycji

EFFECT GLASS S.A.O firmie

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prace związane z przygotowaniem dokumentacji technicznych, niezbędnych do wykonania robót w zakresie realizacji zadań inwestycyjnych, w tym uzyskanie niezbędnych decyzji administracyjnych.

  • Planowanie i nadzór nad projektami budowlanymi i technicznymi we współpracy z zewnętrznymi dostawcami.

  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem umów pomiędzy zleceniodawcą a wykonawcą;

  • Nadzór nad prawidłowym rozliczeniem umów dotyczących zleconych prac projektowych;

  • Prowadzenie dokumentacji projektowej oraz zapewnienie jej prawidłowego przepływu i jakości.

  • Sprawowanie nadzoru inwestorskiego.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub średnie ( preferowane kierunki z zakresu budownictwa, inżynierii sanitarnej, ochrony środowiska),

  • Doświadczenia w pracy z planami budowlanymi i rysunkami technicznymi,

  • Doświadczenia w zarządzaniu projektami inwestycyjnymi,

  • Uprawnienia budowlane,

  • Znajomość przepisów dotyczących poszczególnych etapów budowlanych, procesów inwestycyjnych i remontowych,

  • Minimum 3 – letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie;

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;

  • korzystne grupowe ubezpieczenie na życie;

  • pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowane pakiety sportowe, paczki świąteczne i kupony podarunkowe itp.).

EFFECT GLASS S.A.

Kim jesteśmy? Jesteśmy renomowanym producentem szyby zespolonych i szkła specjalnego. Działamy blisko 30 lat dostosowując się do wymagań rynkowych i koncentrując się na satysfakcji klientów. Posiadamy dwa zakłady produkcyjne: w Kielcach i Wędkowach koło Tczewa. Dzięki kompetencjom, wiedzy i zaangażowaniu naszych pracowników wciąż się rozwijamy

i realizujemy coraz bardziej ambitne cele.

Jeśli szukasz ciekawych wyzwań zawodowych i cenisz sobie pracę w dobrej atmosferze nie zwlekaj! Aplikuj!

Przewiń do profilu firmy