Logo Pracuj.pl

Inżynier ds. inwestycji

EFFECT GLASS S.A.O firmie

  • Kielce
    Kielce, świętokrzyskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prace związane z przygotowaniem dokumentacji technicznych, niezbędnych do wykonania robót w zakresie realizacji zadań inwestycyjnych, w tym uzyskanie niezbędnych decyzji administracyjnych;
  • Planowanie i nadzór nad projektami budowlanymi i technicznymi we współpracy z zewnętrznymi dostawcami;
  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem umów pomiędzy zleceniodawcą a wykonawcą;
  • Nadzór nad prawidłowym rozliczeniem umów dotyczących zleconych prac projektowych;
  • Prowadzenie dokumentacji projektowej oraz zapewnienie jej prawidłowego
  • przepływu i jakości;
  • Sprawowanie nadzoru inwestorskiego.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub średnie (preferowane kierunki z zakresu budownictwa, inżynierii sanitarnej, ochrony środowiska);
  • doświadczenia w pracy z planami budowlanymi i rysunkami technicznymi;
  • doświadczenia w zarządzaniu projektami inwestycyjnymi;
  • uprawnienia budowlane;
  • znajomość przepisów dotyczących poszczególnych etapów budowlanych, procesów inwestycyjnych i remontowych;
  • minimum 3 – letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;
  • współpracę z doświadczonymi specjalistami;
  • grupowe ubezpieczenie na życie;
  • pakiet świadczeń socjalnych.

Kim jesteśmy? Jesteśmy renomowanym producentem szyb zespolonych i szkła specjalnego. Działamy blisko 30 lat dostosowując się do wymagań rynkowych i koncentrując się na satysfakcji klientów. Posiadamy dwa zakłady produkcyjne: w Kielcach i Wędkowach koło Tczewa. Dzięki kompetencjom, wiedzy i zaangażowaniu naszych pracowników wciąż się rozwijamy i realizujemy coraz bardziej ambitne cele.

Jeśli szukasz ciekawych wyzwań zawodowych i cenisz sobie pracę w dobrej atmosferze nie zwlekaj! Aplikuj!

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Inżynier ds. inwestycji, Kielce