Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier ds. inwestycji

DIF Sp. z o.o.O firmie

  • Nieszawska 11, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

DIF Sp. z o.o.

Nieszawska 11

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i przeprowadzanie działań w zakresie rozwoju i tworzenia infrastruktury technicznej fabryki

  • współpraca przy przygotowaniu planów inwestycyjnych

  • doradztwo w zakresie optymalnego prowadzenia projektów budowlanych

  • planowanie i nadzór nad projektami budowlanymi i technicznymi we współpracy z zewnętrznymi dostawcami

  • rozwój infrastruktury technicznej budynków, infrastruktury techniczno-budowlanej

  • koordynacja projektów w obszarze technicznej infrastruktury budynków (np. w obszarze bezpieczeństwa)

  • tworzenie zapytań ofertowych, ich ocena i rekomendowanie wyboru dostawców

  • planowanie, wdrażanie i kontrolę inwestycji w ramach założonego budżetu

  • tworzenie specyfikacji technicznych, analiza ofert

  • współpracę z dostawcami zewnętrznymi

  • prowadzenie dokumentacji projektowej oraz zapewnienie jej prawidłowego przepływu i jakości

  • koordynację działań w procesie inwestycyjnym

  • stałe poszukiwanie usprawnień oraz rozwiązań zapewniających optymalny proces / miejsce pracy

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego w zakresie mechaniki i budowy maszyn lub budownictwa, lub pokrewnego

  • gotowości do pracy w wymagającym środowisku przemysłu motoryzacyjnego

  • doświadczenia w pracy z planami budowlanymi i rysunkami technicznymi

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

  • doświadczenia w zarządzaniu projektami inwestycyjnymi i / lub w planowaniu produkcji oraz znajomość technologii produkcji branży motoryzacyjnej

  • zaawansowanych umiejętności organizacyjnych, zdolności ustalania priorytetów oraz wielozadaniowości

  • znajomości zagadnień BHP, ergonomii pracy w zakładach produkcyjnych

  • mile widziana znajomość zagadnień z zakresu dyrektywy maszynowej

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwości rozwoju zawodowego wraz z rozwojem organizacji

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy

  • możliwość rozwoju kompetencji poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • atrakcyjny pakiet socjalny

  • możliwość rozwoju zawodowego w branży automotive

Jesteśmy firmą z kapitałem zagranicznym, poddostawcą przemysłu motoryzacyjnego. W naszym zakładzie w Poznaniu produkujemy metalowe części do systemów bezpieczeństwa pasażera.

Przewiń do profilu firmy