Logo Pracuj.pl

Inżynier ds. Jakości

LG Chem Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)
    Biskupice Podgórne (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie, analizowanie i raportowanie wyników jakościowych
  • Nadzór nad działaniami dotyczącymi procesów produkcji
  • (weryfikacja defektów, rozwiązywanie problemów jakościowych)
  • Zarządzanie laboratorium inspekcji wychodzącej
  • Analiza reklamacji, kontakt z dostawcami i klientem
  • Tworzenie raportów SPC, MSA, 8D
  • Zarządzanie instrumentami pomiarowymi (kontakt z serwisem)
  • Rewizja dokumentacji z zakresu zarządzania jakością (instrukcje, standardy)
  • Zarządzanie zmianami 4M (zatwierdzanie, testowanie)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (inżynieria produkcji i jakości, materiałoznawstwo, technologia produkcji, pokrewne)
  • Znajomość podstawowych narzędzi jakości (PPAP, APQP, 5 WHY, FMEA, Ishikawa, 8D, SPC, MSA, VDA 6.3.)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Znajomość aparatury laboratoryjnej
  • Doświadczenie w kontaktach z klientem
  • Znajomość pakietu MS Office

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Wysoko rozwinięty system szkoleń
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywania nowych doświadczeń
  • Bogaty pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie grupowe oraz pakiet Multisport
  • Międzynarodowe środowisko pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników

LG Chem Poland Sp. z o.o.

LG Chem Poland Sp. z o.o. jest polską firmą działającą z ramienia koreańskiego koncernu LG. Firma zajmuje się produkcją separatorów bezpieczeństwa, które mają zastosowanie w bateriach litowo-jonowych, wykorzystywanych między innymi w samochodach elektrycznych. LG Chem jest międzynarodową firmą, która składa się z wielu filii i zakładów produkcyjnych na całym świecie.

Aktualne oferty pracodawcy
Nr ref.: PCP/01/2022

Inżynier ds. Jakości, Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)