Oferta pracy

Inżynier ds. Jakości

Gerresheimer Bolesławiec S.A.O firmie

Gerresheimer Bolesławiec S.A.

Bolesława Chrobrego 15

Bolesławiec

Gerresheimer Bolesławiec S.A. jest członkiem międzynarodowej Gerresheimer Group specjalizującej się w produkcji najwyższej jakości opakowań i systemów aplikacji dla farmacji oraz opakowań dla przemysłu kosmetycznego. Na terenie Polski jest największym i najbardziej wszechstronnym producentem w obrębie swojej branży. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Poszukujemy osoby z kilkuletnim doświadczeniem w obszarze jakości, najlepiej w międzynarodowym środowisku. Idealny Kandydat to osoba z wysokim poziomem odpowiedzialności i samodzielności za powierzone zadania, proaktywna, wchodząca z inicjatywą, dążąca do stałego ulepszania istniejących procesów w obszarze jakości.

Zakres obowiązków:

  • rozpatrywanie reklamacji oraz nadzór nad badaniami wyrobu gotowego;
  • codzienne raportowanie problemów jakościowych i statusu działań zapobiegawczych;
  • analiza poziomu jakości oraz analiza reklamacji i kontakt z klientem;
  • wspieranie innych działów we wdrażaniu innowacji w obszarze dedykowanym;
  • opracowywanie dokumentacji stanowiskowej i jakościowej;
  • prowadzenie rejestrów, statystyk;
  • zarządzanie zespołem kontrolerów jakości;
  • gotowość do wyjazdów służbowych- wizyty u klienta 2-5 razy w roku;

Wymagamy:

  • minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku inżyniera jakości w firmie produkcyjnej przy produkcji seryjnej;
  • znajomość narzędzi jakościowych (koniecznie: ISO 9001);
  • umiejętność współpracy między działami;
  • umiejętność kierowania zespołem;
  • ukierunkowanie na efektywne rozwiązywanie problemów;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. Średniozaawansowanym;
  • mile widziane uprawnienia audytora wewnętrznego norm jakościowych.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • rynkowe wynagrodzenie z pakietem dodatków (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do obiadów, wczasy pod gruszą, świadczenia na święta);
  • dostęp do platformy e-learningowej do nauki j. angielskiego i j. niemieckiego
  • poznanie międzynarodowych standardów współpracy i zarządzania
  • szansę na rozwój w obszarze jakości;
  • owocowe poniedziałki 😊

CV prosimy przesłać za pośrednictwem portalu.

Uprzejmie informujemy, iż złożonych ofert nie zwracamy.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Gerresheimer Bolesławiec S.A. z siedzibą w Bolesławcu (59-700) przy ul. B. Chrobrego 15, moich danych osobowych zawartych w przesłanej przeze mnie ofercie pracy dla celów obecnych i przyszłych rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/ny, że Gerresheimer Bolesławiec S.A. jest administratorem podanych przeze mnie danych osobowych oraz, że będą one przetwarzane w celu przeprowadzenia procesów rekrutacyjnych. Jestem świadomy/a, że podanie danych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do udziału w rekrutacji i że, przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy