Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier ds. Jakości Dostawców

NIDEC MOTORS & ACTUATORSO firmie

  • Skarbowa 36, Niepołomice
    Niepołomice, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

NIDEC MOTORS & ACTUATORS

Skarbowa 36

Niepołomice

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie jakości komponentów do produkcji,

  • Analiza defektów,

  • Zarządzanie procesem reklamacji w przypadku problemów jakościowych u dostawców,

  • Utrzymanie bezpośredniego kontaktu z dostawcą w zakresie aspektów jakościowych (incydenty, nowe uruchomienia, modyfikacje produktu),

  • Nadzorowanie podejmowanych przez dostawców działań korygujących i zapobiegawczych,

  • Wspieranie działu jakości oraz produkcji w rozwiązywaniu kluczowych problemów związanych z komponentami,

  • Przeprowadzanie audytów procesu u dostawców,

  • Współpraca przy rozwoju nowych dostawców.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne,

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na samodzielnym stanowisku inżynierskim w dziale jakości w firmie produkcyjnej, mile widziane doświadczenie we współpracy z dostawcami w branży motoryzacyjnej,

  • Dobra znajomość języka angielskiego (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem),

  • Znajomość rysunku technicznego,

  • Praktyczna znajomość 8D, CP, FMEA, SPC,

  • Umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne,

  • Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy,

  • Zdolność do analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Prawo Jazdy Kat B,

  • Dyspozycyjność.

To oferujemy

  • Bardzo dobre warunki pracy,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Pakiet świadczeń dodatkowych,

  • Zapewniamy parking.

  • Benefity

  • parking dla pracowników

  • pakiet świadczeń dodatkowych

  • możliwość rozwoju zawodowego

Jesteśmy częścią japońskiej Korporacji Nidec (www.nidec.com).

Przewiń do profilu firmy