Inżynier ds. Jakości Dostawców

  • śląskie
  • Specjalista
  • 22.10.2018
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 21.11.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Human & Hunter to zespół doświadczonych specjalistów świadczących usługi doradztwa personalnego, rekrutacji i selekcji oraz pracy tymczasowej. Obecnie dla naszego klienta, amerykańskiej firmy z branży motoryzacyjnej mieszczącej się w Opolu, poszukujemy pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Opole

    Numer referencyjny: IJD/DŁ/K

    OPIS STANOWISKA:

    • Sprawdzanie zgodności dostarczanych detali,
    • Identyfikacja przyczyn systemowych powodujących utratę jakości bądź luki w procesie produkcyjnym,
    • Prowadzenie zajęć szkoleniowych koncentrujących się na narzędziach jakości – Corrective Action, Part Qualification Request Process, Production Part Aproval Process (PPAP)
    • Przeprowadzanie audytów oceniających efektywność systemu jakości i efektywność dostawców,
    • Przeprowadzanie ogólnych audytów jakości u kandydatów na dostawców,
    • Ocena planów produkcji dostawców,
    • Reagowanie na problemy dostawców w zakładach montażowych i wdrożenie działań korygujących.

    WYMAGANIA:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku, najlepiej w branży automotive SQA,
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
    • Znajomość narzędzi i metod SQA,
    • Umiejętność syntezy wielu informacji i doboru odpowiednich priorytetów,

    OFERUJEMY:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • Bogaty pakiet socjalny – dodatki świąteczne, wczasy pod gruszą, ubezpieczenie na życie,
    • Dodatkowa premia roczna.
    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku polskim oraz angielskim poprzez przycisk „APLIKUJ”. Prosimy o zamieszczenie w aplikacjach klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”.