Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier ds. Jakości Dostawców (SQA)

NEMAK POLAND Sp. z o.o.

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Ścisła współpraca z dostawcami w celu zapewnienia jakości dostaw komponentów zgodnie z wymaganiami

  • Zarządzanie procesem reklamacji w przypadku niezgodności od dostawców poprzez analizę przyczyn problemu, wdrażanie działań korygujących i prewencyjnych

  • Inicjowanie niezbędnych działań w celu utrzymania wymaganego poziomu jakości, analiza i monitoring wdrożonych przez dostawcę działań korygujących

  • Doskonalenie i rozwój dostawców poprzez prowadzenie audytów wyrobu procesu

  • Nadzór nad procesem obciążania dostawców kosztami złej jakości

  • Budowanie dobrych relacji z dostawcami

  • Zarządzanie procesem rekwalifikacji u dostawców

  • Nadzorowanie oraz zatwierdzanie zmian, modyfikacji komponentów w produkcji seryjnej (PPAP)

  • Współpraca z Kontrolą Dostaw, Inżynierami Jakości i Procesu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej, preferowana branża motoryzacyjna

  • Znajomość standardów IATF 16949, ISO 14001, ISO 27001 / TISAX

  • Znajomość specyficznych wymagań klientów (CSR - Daimler, BMW)

  • Znajomość podstawowych narzędzi jakości (PPAP, FMEA, APQP, SPC, MSA)

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (warunek konieczny) mile widziana znajomość j. niemieckiego

  • Zdolności analityczne, umiejętność efektywnej pracy z danymi, planowania i realizacji celów

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Możliwość wyjazdów zagranicznych w ramach realizowanych projektów

  • Szkolenia i rozwój kwalifikacji wymaganych na stanowisku pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

Nemak jest największym na świecie producentem nowoczesnych bloków silnika, obudów sprzęgła, skrzyń biegów oraz komponentów strukturalnych na potrzeby wiodących producentów samochodowych na całym świecie.

Zatrudnia niemal 23.000 pracowników i posiada 38 zakładów w 16 krajach Europy, Ameryki Południowej, Ameryki Północnej oraz Azji.

Nemak Poland jest jedynym oddziałem korporacji zlokalizowanym w Polsce. Firma zatrudnia 1200 pracowników i jest czołowym zakładem w technologii odlewania wysokociśnieniowego (HPDC) w grupie Nemak.

Przewiń do profilu firmy