Oferta pracy

Inżynier ds. Jakości Klienta

ZF GroupO firmie

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Codzienny kontakt z klientami - zewnętrznymi i wewnętrznymi

  • Analiza obaw/reklamacji klientów, w tym roszczeń gwarancyjnych

  • Udział w audytach klientów i audytach wewnętrznych

  • Koordynacja działań naprawczych

  • Tworzenie planów kontroli

  • Przygotowanie dokumentacji PPAP

  • Udział w interdyscyplinarnych zespołach mających na celu rozwiązywanie problemów jakościowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w dziale jakości w branży motoryzacyjnej, preferowane w obszarze jakości klienta OEM

  • Wykształcenie wyższe

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Wiedza na temat standardów jakości w branży motoryzacyjnej (8D, 5Why, SPC, MSA)

  • Gotowość do wyjazdów służbowych, prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • dobra znajomość języka niemieckiego

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Doskonałą atmosferę i środowisko pracy

  • Możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowym środowisku

  • Prywatną opiekę zdrowotną PZU

  • System premii

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pakiet relokacyjny

ZF Group

Work at the forefront of automotive innovation with ZF, one of the world’s leading automotive suppliers.

Przewiń do profilu firmy

Be part of our ZF team as Inżynier Badań i Rozwoju Testów and apply now!