Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier ds. Jakości – Koordynator Projektów

CHEMNOVATIC

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Inicjowanie, koordynowanie i / lub współpraca przy projektach jakościowych związanych z obszarem produkcyjnym, technologicznym, zakupowym i sprzedażowym.

  • Analiza i interpretacja wyników badań laboratoryjnych: opracowywanie wniosków i rekomendacji.

  • Rozpatrywanie, analiza, nadzorowanie i wdrażanie działań naprawczych wynikających z powstających reklamacji we współpracy z odpowiednimi działami firmy.

  • Współpraca z Laboratorium Chemnovatic oraz rozwijanie współpracy z laboratoriami zewnętrznymi.

  • Wyciąganie wniosków i opracowanie rekomendacji wynikających z bieżących zagadnień jakościowych.

  • Współpraca pod kątem jakościowym, z Działem Zarządzania Produkcją, Działem Zarządzania i Rozwoju Produktu oraz Działem B+R w zakresie rozwoju nowych produktów i technologii.

  • Inicjowanie wdrażania nowych systemów jakościowych w firmie – we współpracy z poszczególnymi działami firmy.

  • Udział w przeprowadzanych w firmie kontrolach i audytach zewnętrznych.

Nasze wymagania

  • Min. 5 lat doświadczenia w obszarze zarządzania jakością – mile widziane w branży chemicznej/farmaceutycznej (cGMP).

  • Doświadczenie w pracy laboratoryjnej w branży chemicznej będzie istotnym atutem.

  • Umiejętność analizy problemów technologicznych i ich rozwiązywania.

  • Znajomość normy ISO 9001:2015.

  • Umiejętność prowadzenia projektów i uzyskiwania określonych rezultatów zespołów projektowych.

  • Doświadczenie na stanowisku związanym z rozwojem produktu chemicznego.

  • Wysokie zdolności komunikacyjne i umiejętność budowania relacji sprzyjających rozwiązywaniu problemów.

  • Postawa „can do” – gotowość do podejmowania wysiłków na rzecz znalezienie optymalnych rozwiązań.

  • Znajomość języka angielskiego: minimum poziom B2.

  • Znajomość pakietu MS Office (Teams, PP, Excel, Planner i inne).

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • pracę w firmie, która stawia na zespół.

  • rozwój zawodowy – czekamy na osoby, które chcą się szkolić, uczyć nowych rzeczy i aspirują do roli osoby zarządzającej projektami jakościowymi w organizacji.

  • stałe wynagrodzenie podstawowe uzależnione od posiadanej wiedzy i doświadczenia.

  • premie uzależnione od osiąganych wyników.

  • premie roczne.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

CHEMNOVATIC

Chemnovatic jest Firmą chemiczną, która kładzie duży nacisk na wysoką jakość oferowanych produktów. W 2017 roku Firma wdrożyła systemy ISO, HACCP (GMP i GHP), które stanowią potwierdzenie najwyższych standardów i jakości. Przedsiębiorstwo w ciągu zaledwie kilku lat przeszło niezwykłą drogę, stając się wiodącym producentem surowców, dostarczając produkty do ponad 60 krajów na świecie.

Przewiń do profilu firmy