Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier ds. jakości

BOWI-STYL Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

  • Wersalska 47, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Wersalska 47

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad całokształtem działań związanych z kontrolą i nadzorem jakości procesu produkcyjnego.

  • Wdrażanie i doskonalenie zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością,

  • Przeprowadzanie audytów procesu i wdrażanie działań udoskonalających

  • Analizowanie przyczyn źródłowych niezgodności oraz wdrażanie i kontrolowanie działań korygujących.

  • Komunikowanie się z klientem w kwestiach wymagań jakościowych.

  • Tworzenie dokumentacji jakościowej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane z zakresu zarządzania jakością lub produkcją.

  • Język angielski w stopniu umożliwiająca swobodną komunikację.

  • znajomość narzędzi planowania jakości (8D, Ishikawa, 5WHY, PPAP, FMEA, Control Plan) oraz zasad lean management.

  • Znajomość normy ISO 9001:2015 (znajomość IATF 16949 będzie dodatkowym atutem).

  • Mile widziane uprawnienia i doświadczenie w wykonywaniu audytów wewnętrznych.

  • Doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym, najchętniej w branży tekstylnej,

  • Gotowość do stałego podnoszenia swoich kompetencji.

  • Komunikatywności, rzetelności, umiejętności dobrej organizacji pracy.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Dodatkowe ubezpieczenie medyczne, na życie,

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

BOWI STYL - http://www.bowistyl.pl/

Czołowy polski producent w branży dziewiarskiej, specjalizujący się w produkcji dzianin technicznych

Przewiń do profilu firmy