Logo Pracuj.pl

Inżynier ds. Jakości

PKC GROUP POLAND Sp. z o.o.O firmie

  • mazowieckie
    mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie reklamacjami klienta
  • analizowanie i rozwiązywanie problemów jakościowych
  • zarządzanie niezgodnościami i podejmowanie działań korygujących
  • prowadzenie dokumentacji jakościowej
  • raportowanie wyników kontroli, analiza przyczyn powstawania wad oraz wskaźników poziomu braków
  • przeprowadzanie audytów wewnętrznych oraz uczestnictwo w audytach klienta
  • praca w zgranym zespole ukierunkowana na potrzeby klienta

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o profilu technicznym
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
  • biegła obsługa pakietu Office (w szczególności MS Excel)
  • znajomość zagadnień jakościowych oraz narzędzi statystycznych
  • praktyczna wiedza nt. Lean Manufacturing, 6S, FMEA
  • komunikatywność i zdolności organizacyjne
  • gotowość do pracy w Starachowicach

To oferujemy

  • stabilną pracę, pełną wyzwań w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • udział w ciekawych i nieszablonowych projektach dla klientów z całej Europy
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach, kursach językowych

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • pikniki rodzinne

PKC GROUP POLAND Sp. z o.o.

Motherson jest międzynarodową firmą, skoncentrowaną na ludziach obsługującą zróżnicowane branże oferującą szeroki wachlarz produktów i usług, jako 22 największy dostawca podzespołów motoryzacyjnych na świecie. Z zakładami w 41 krajach i załogą liczącą 135 000 osób, spółka stała się prawdziwie globalną organizacją, której kultura oparta jest na zasadach różnorodności i integracji. PKC Group, członek Motherson Group, jest zaufanym partnerem na rynku wiązek przewodowych dla samochodów użytkowych. Zapewniamy naszym klientom doświadczenie wiodącego dostawcy w branży oferującego pełen zakres usług koncepcyjnych i projektowych, aby dostarczać rozwiązania dostosowane do ich potrzeb i zoptymalizowane pod względem kosztów. Nasze unikalne doświadczenie w zarządzaniu złożonymi, niestandardowymi produktami, w połączeniu ze zdolnością do integracji ze środowiskami operacyjnymi odbiorców, stanowi źródło przewagi konkurencyjnej dla naszych klientów. Jeżeli szukasz pracy, która pozwoli Ci zmieniać świat na lepsze, dołącz do naszego zespołu.

Inżynier ds. Jakości, mazowieckie