Logo Pracuj.pl

Inżynier ds. jakości

VOIT Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Nowa Sól, lubuskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

VOIT Polska Sp. z o.o.

Przemysłowa 1

Nowa Sól

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • kontrole oraz pomiary produktów i procesów,
  • współpraca z klientami w zakresie tematów jakościowych,
  • odpowiedzialność za planowanie specyficznych wymagań klienta w zakresie jakości,
  • prowadzenie audytów klientów i dostawców,
  • prowadzenie i koordynacja zarządzania reklamacjami,
  • prowadzenie i nadzorowanie działań zapobiegawczych i korygujących,
  • śledzenie i aktualizacja planów działań jakościowych,
  • zapewnienie nadzorowania nad procesami i produktami,
  • zatwierdzanie produkcji według PPAP,
  • nadzorowanie wskaźników jakościowych (np. celi jakościowych, PPM, audytów),
  • uczestnictwo w rozwoju systemu zapewnienia jakości zgodnego z normą IATF 16949,
  • uczestnictwo w działaniach zapewniających oraz podnoszących poziom jakości w Voit Polska.

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego technicznego lub wyższego z zakresu inżynierii jakości,
  • wiedzy z zakresu metrologii i oceny zdolności pomiarowej przyrządów,
  • bardzo dobrej znajomości rysunku technicznego,
  • bardzo dobrej znajomości metod statystycznych (SPC),
  • znajomości standardów dokumentacji technologicznej i jakościowej,
  • znajomości metod i technik APQP, FMEA, PPAP, 8D, 5 Why’s, Ishikawa,
  • znajomości norm IATF 16949, ISO 9001,
  • znajomości zasad prowadzenia audytów według VDA, część 6.1, 6.3, 6.5,
  • znajomości języka niemieckiego – WARUNEK KONIECZNY,
  • umiejętności oceny ryzyka FMEA,
  • umiejętności obsługi programów z pakietu MS Office,
  • samodzielności w realizacji zadań,
  • umiejętności pracy w zespole.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • przyjazną atmosferę pracy i możliwość rozwoju zawodowego,
  • dofinansowanie do wypoczynku i karnetów sportowych z ZFŚS,
  • finansowanie polisy ubezpieczenia na życie.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • dofinansowanie nauki na studiach

VOIT Polska Sp. z o.o. to innowacyjna odlewnia produkująca precyzyjne odlewy ciśnieniowe ze stopów aluminium głównie dla przemysłu samochodowego.

Inżynier ds. jakości, Przemysłowa 1, Nowa Sól