Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier ds. Jakości

ROM Sp. z o.o.O firmie

  • Wileńska 15, Oleśnica
    Oleśnica, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ROM Sp. z o.o.

Wileńska 15

Oleśnica

Twój zakres obowiązków

  • Analiza wad wewnętrznych i zewnętrznych,

  • Definiowanie i nadzorowanie działań korygujących i kontrolnych,

  • Wsparcie customer service,

  • Audyty procesów i produktów,

  • Nadzór i zapewnienie zgodności wyrobów końcowych z wymaganiami,

  • Udział w projektach i uruchomieniach nowych produktów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne,

  • Zdolności analityczne,

  • Znajomość MS Office,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Zorientowanie na cel,

  • Dokładność, samodzielność, dociekliwość.

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży przemysłowej, preferowana branża motoryzacyjna / meblarska.

To oferujemy

  • Pracę pełną wyzwań w międzynarodowym środowisku,

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i kwalifikacji.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Jesteśmy belgijskim, największym pod względem wielkości i odnoszonych sukcesów, producentem mebli tapicerowanych. Nasze produkty wyznaczają światowe standardy w obszarze technologii i komfortu. Ponad 900 współpracowników w czterech lokalizacjach żyje z innowacji, które rozwijamy w centrali w Eupen. Nasza kultura jest oparta na unikalnym połączeniu kreatywności, profesjonalizmu i ludzkiego podejścia. Wartości te są podstawą naszej wspólnej pracy i bezpiecznym fundamentem dla zdrowego wzrostu.

Przewiń do profilu firmy