Ta oferta pracy jest nieaktualna od 198 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier ds. Jakości Procesów

  • Lwówek Śląski, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 05.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od ponad 20 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

    Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży elektrotechniki i mechatroniki, poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Lwówek Śląski

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe,
    • znajomość metod i narzędzi jakościowych: FMEA, SPC, MSA, Ishikawa, 5 Why, 8D,
    • znajomość wymagań systemu jakości ISO 9001,
    • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
    • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,
    • biegła znajomość pakietu MS Office,
    • mile widziana znajomość systemu SAP.

    Obowiązki:

    • nadzór nad funkcjonowaniem systemu jakości,
    • udział w zarządzaniu i budowaniu SZJ,
    • zarządzanie procesami pod kątem kontroli jakości (mapy procesów, FMEA, MSA, plany kontroli, statystyczna kontrola procesów),
    • przeprowadzanie audytów wewnętrznych,
    • przygotowywanie działań korygujących i naprawczych,
    • zarządzanie procesem wzorcowania,
    • raportowanie wskaźników jakościowych,
    • kontakt z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi.

    Nasz Klient oferuje:

    • możliwość zdobycia doświadczenia w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • samodzielność w działaniu,
    • pakiet socjalny.
    Prosimy o przesłanie aplikacji (CV i listu motywacyjnego) wraz z podaniem numeru referencyjnego

    W swojej aplikacji proszę umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)". Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy pełną poufność zgłoszeń.