Inżynier ds. Jakości Produkcji

MAHLE Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Krotoszyn

    Krotoszyn, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 19 dni
    do: 15 sie 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie kontroli jakości procesu produkcyjnego

  • Udział w walidacjach procesów, FMEA, IPA, EPA, CM i procesach prowokacji

  • Przeprowadzanie wewnętrznych PPAP

  • Zapewnienie przebiegu procesu produkcyjnego zgodnie z wymaganiami wewnętrznymi oraz klienta

  • Wdrażanie i przeprowadzanie audytów procesów i audytów produktów

  • Eskalacja problemów związanych z jakością produkcji

  • Kontrola i utrzymywanie dokumentów produkcyjnych dotyczących jakości

  • Prowadzenie i realizowanie metod działań korygujących (8D, QRQC, itp.)

  • Analiza wadliwych części lub części podejrzanych

  • Przeprowadzanie szkoleń w zakresie metod rozwiązywania problemów (5Why, drzewo błędów, itp.)

  • Udział w wewnętrznych i zewnętrznych audytach (systemów lub klientów) zgodnie z wymaganiami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne

  • Doświadczenie zawodowe dodatkowym atutem

  • 5 lat doświadczenia w dziedzinie inżynierii jakości i metrologii w przemyśle motoryzacyjnym

  • Doskonałe umiejętności rozwiązywania problemów

  • Doskonała znajomość SPC, FMEA, MSA, PPAP, planów kontroli, konstrukcji przyrządów pomiarowych i technik pomiarowych

  • Znajomość VDA i IATF

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Znajomość procesów produkcyjnych/technologii stosowanych w produkcji

  • Znajomość technologii pomiarowych, tolerancji geometrycznych

  • Wiedza na temat odpowiedzialności za produkt

  • Silne umiejętności organizacyjne, prezentacyjne i komunikacyjne

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju oraz współpracy w gronie profesjonalistów

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnym i nowoczesnym przedsiębiorstwie

  • Szkolenia i zajęcia językowe

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych

  • Prywatna opieka zdrowotna Medicover

  • Elastyczne warunki pracy dopasowane do aktualnego etapu Twojego życia

MAHLE Polska Sp. z o.o.

Razem osiągamy więcej - #StrongerTogether. Łącząc pracę zespołową z pasją do motoryzacji staliśmy się wiodącym międzynarodowym partnerem rozwojowym oraz dostawcą dla branży motoryzacyjnej. Poszukujemy osób, które wspólnie z nami będą kształtowały mobilność jutra. Bądź częścią pełnego wizji przedsięwzięcia, w którym 79 000 pracowników na całym świecie tworzy nowe zrównoważone rozwiązania dla e-mobilności i silników spalinowych. Dołącz do MAHLE i rozwijaj się pracując we wspaniałych zespołach.

Przewiń do profilu firmy

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zachęcamy Cię do pełnego wykorzystania Twojego potencjału i pracy we wspaniałym zespole. Zapewniamy ekscytujące zadania i indywidualne wsparcie Twojej kariery. Wyślij zgłoszenie teraz!