Ta oferta pracy jest nieaktualna od 211 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier ds. Jakości Produktów i Dostaw

  • Niepołomice, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-10-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Jesteśmy częścią japońskiej Korporacji Nidec (www.nidec.com).

    W związku z dynamicznym rozwojem polskiego oddziału firmy, specjalizującego się w produkcji silników elektrycznych dla przemysłu motoryzacyjnego, mieszczącego się w Niepołomicach k/Krakowa poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Niepołomice
    nr ref. Inż.ds JPD/10/2017

    Obowiązki:

    • Zarządzanie procesem reklamacji w przypadku problemów jakościowych u dostawców,
    • Utrzymanie bezpośredniego kontaktu z dostawcą w zakresie aspektów jakościowych (incydenty, nowe uruchomienia, modyfikacje produktu),
    • Analiza defektów,
    • Nadzorowanie i weryfikacja skuteczności podejmowanych przez dostawców działań korygujących i zapobiegawczych,
    • Wspieranie działu jakości oraz produkcji w rozwiązywaniu kluczowych problemów związanych z komponentami,
    • Przeprowadzanie audytów procesu u dostawców,
    • Współpraca przy rozwoju nowych dostawców.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: Mechanika, Materiałoznawstwo, Elektronika, Elektryka i pokrewne,
    • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na samodzielnym stanowisku inżynierskim w dziale jakości / procesu w firmie produkcyjnej, mile widziane doświadczenie we współpracy z dostawcami w branży motoryzacyjnej,
    • Dobra znajomość języka angielskiego (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem),
    • Znajomość rysunku technicznego,
    • Praktyczna znajomość 8D, CP, FMEA, SPC,
    • Wysoce rozwinięte umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne,
    • Wysoka samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy,
    • Zdolność do analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
    • Umiejętność pracy w zespole,
    • Dyspozycyjność i mobilność,
    • Prawo Jazdy Kat B.
    Oferujemy:
    • Bardzo dobre warunki pracy,
    • Możliwość rozwoju zawodowego,
    • Pakiet świadczeń dodatkowych.

    Administrator danych osobowych jest firma NIDEC MOTORS & ACTUATORS (POLAND) Sp z o.o. z siedzibą w Ul. Skarbowa 36, 32-005 Niepołomice, informuje, że dane osobowe kandydatów będą przetwarzane w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych, a podanie danych jest obowiązkowe na podstawie Kodeksu Pracy. Kandydatowi przysługuje prawo dostępu i modyfikacji danych.

    W przypadku podania danych w zakresie szerszym niż Kodeks Pracy prosimy o zamieszczenie na CV klauzuli. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w CV w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych przez NIDEC MOTORS & ACTUATORS (POLAND) Sp z o.o. teraz i w przyszłości.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego w języku polskim i angielskim za pomocą przycisku Aplikuj podając w tytule maila nr referencyjny oferty lub pocztą na adres NIDEC MOTORS & ACTUATORS (POLAND) Sp. z o. o., ul. Skarbowa 36, 32-005 Niepołomice.