Ta oferta pracy jest nieaktualna od 174 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier ds. jakości

  • Sosnowiec, śląskie
  • Specjalista
  • 28.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Adecco jest zdobywcą drugiego miejsca w światowym rankingu Great Place to Work – razem tworzymy wspaniałe miejsce pracy!
    Grupa Adecco w Polsce, światowy lider usług HR, posiadający ponad 5700 oddziałów na całym świecie, w tym 60 w Polsce, zatrudniający 500 pracowników, do swojego zespołu poszukuje:
    Miejsce pracy: Sosnowiec
    Nr ref.: 01032018/SOS

    Zakres obowiązków:

    • Zarządzanie reklamacjami od klientów z sektora AUTO oraz prowadzenie analiz i statystyk związanych z reklamacjami
    • Zarządzanie niezgodnościami na liniach
    • Ciągłe doskonalenie procesów w oparciu o monitorowanie wskaźników SPC (ograniczenie braków, zwiększenie wydajności)
    • Tworzenie i modyfikacja planów kontroli i instrukcji kontrolnych
    • Uczestniczenie w tworzeniu i modyfikacji FMEA
    • Tworzenie i modyfikacja instrukcji do urządzeń kontrolnych
    • Przygotowanie dokumentacji APQP i PPAP

    Wymagania:

    • Doświadczenie na analogicznym stanowisku min. 1 rok, preferowane w branży Automotive
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
    • Znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem (np. włoski, niemiecki)
    • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kontrola jakości, zarządzanie jakością lub pokrewne
    • Znajomość metod, narzędzi i procedur jakościowych typu 8D, FMEA, PPAP
    • Znajomość standardów dokumentacji technologicznej i jakościowej
    • Umiejętność rozwiązywania problemów
    • Czynne prawo jazdy kat. B

    Nasz Klient oferuje:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, docelowo na czas nieokreślony
    • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia - negocjowane na II etapie rekrutacji z Klientem
    • Pakiet socjalny oraz nagrody uznaniowe
    • Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00
    • Współpracę z klientami - światowymi liderami w produkcji Automotive

    Oferta dotyczy pracy stałej.
    Zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego Klienta.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364