Oferta pracy

Inżynier ds. Jakości

PKC GROUP POLAND Sp. z o.o.O firmie

  • 27-200 Starachowice, Polska
    Starachowice, świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

PKC GROUP POLAND Sp. z o.o.

27-200 Starachowice

Starachowice

Motherson jest międzynarodową firmą, skoncentrowaną na ludziach obsługującą zróżnicowane branże oferującą szeroki wachlarz produktów i usług, jako 22 największy dostawca podzespołów motoryzacyjnych na świecie. Z zakładami w 41 krajach i załogą liczącą 135 000 osób, spółka stała się prawdziwie globalną organizacją, której kultura oparta jest na zasadach różnorodności i integracji. PKC Group, członek Motherson Group, jest zaufanym partnerem na rynku wiązek przewodowych dla samochodów użytkowych. Zapewniamy naszym klientom doświadczenie wiodącego dostawcy w branży oferującego pełen zakres usług koncepcyjnych i projektowych, aby dostarczać rozwiązania dostostosowane do ich potrzeb i zoptymalizowane pod względem kosztów. Nasze unikalne doświadczenie w zarządzaniu złożonymi, niestandardowymi produktami, w połączeniu ze zdolnością do integracji ze środowiskami operacyjnymi odbiorców, stanowi źródło przewagi konkurencyjnej dla naszych klientów. Jeżeli szukasz pracy, która pozwoli Ci zmieniać świat na lepsze, dołącz do naszego zespołu.

Zadania:

  • zarządzanie reklamacjami klienta
  • analizowanie i rozwiązywanie problemów jakościowych
  • zarządzanie niezgodnościami i podejmowanie działań korygujących
  • prowadzenie dokumentacji jakościowej
  • raportowanie wyników kontroli, analiza przyczyn powstawania wad oraz wskaźników poziomu braków
  • przeprowadzanie audytów wewnętrznych oraz uczestnictwo w audytach klienta

Oczekiwania:

  • posiadasz wykształcenie wyższe o profilu technicznym
  • bardzo dobrze znasz język angielski (warunek konieczny)
  • biegle obsługujesz pakiet MS Office
    (w szczególności MS Excel)
  • znasz zagadnienia jakościowe oraz narzędzia statystyczne
  • posiadasz praktyczną wiedzę nt. Lean Manufacturing, 6S, FMEA
  • lubisz pracować w zespole i jesteś ukierunkowany/-a na potrzeby klienta
  • jesteś osobą komunikatywną i posiadasz zdolności organizacyjne

Oferujemy:

  • stabilną pracę, pełną wyzwań w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • udział w ciekawych i nieszablonowych projektach dla klientów z całej Europy
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach, kursach językowych
Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez PKC Group Poland Sp. z o.o"

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz po kliknięciu "Aplikuj"

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy