Ta oferta pracy jest nieaktualna od 153 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier ds. Jakości

  • Tychy, śląskie
  • Specjalista
  • 2019-01-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Lokalizacja: Tychy

    Firma Schneider Electric jest liderem cyfrowej transformacji w zarządzaniu energią i automatyce, w budownictwie komercyjnym i mieszkaniowym, centrach danych, obiektach infrastrukturalnych, energetyce oraz przemyśle.

    Obsługujemy klientów w ponad 100 krajach, będąc wiodącym dostawcą w obszarze rozdziału energii średniego i niskiego napięcia, zasilania gwarantowanego oraz automatyki. Dostarczamy produkty oraz zintegrowane i efektywne rozwiązania, obejmujące systemy zasilania, sterowania oraz oprogramowanie.

    Nasze zaangażowanie w innowacyjność, różnorodność oraz zrównoważony rozwój zapewnia niezawodny dostęp do energii każdemu, w każdym miejscu i w każdym momencie naszego życia. Nazywamy to LifeIsOn.

    Do naszej fabryki w Tychach poszukujemy kandydatów na stanowisko Inżynier ds. Jakości. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie uczestniczyć w projektach industrializacji, transferach produktów i linii produkcyjnych oraz wdrażania standardów „Schneider Performance System”

    Główne zadania:

    • Wdrażanie oraz nadzór nad przestrzeganiem standardów
    • Prowadzenie audytów wewnętrznych w celu identyfikacji problemów oraz obszarów wymagających poprawy
    • Aktualizacja dokumentacji jakościowej
    • Definiowanie
    • Nadzór nad procesem fmea oraz koordynacja działań usprawniających
    • Prowadzenie dogłębnych analiz zgłaszanych niezgodności oraz wdrażanie i monitorowanie planów poprawy

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku w przedsiębiorstwie produkcyjnym
    • Praktyczna znajomość metod rozwiązywania problemów (takich jak 5Why, PDCA, 8D, Ichikawa etc..)
    • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu projektami 6 Sigma
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Doświadczenie w zarządzaniu projektami (nowe uruchomienia, transfery etc..)
    • Umiejętność tworzenia i wdrażania planów łączących działania specjalistów różnych działów
    • Umiejętność animacji , pracy w zespole, zadaniowość, rzetelność, terminowość

    Oferujemy:

    • Interesującą i samodzielną pracę w międzynarodowym środowisku
    • Rozwój w firmie o stabilnej pozycji rynkowej, strategii rozwoju i kulturze opartej o wartości
    • Konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny
    • Bardzo dobre warunki pracy i możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji

    Jeżeli chcesz abyśmy brali Twoją kandydaturę pod uwagę w tej oraz przyszłych rekrutacjach prosimy o zamieszczenie w CV następującej zgody:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych dla potrzeb tej oraz przyszłych rekrutacji, przez okres najbliższych 3 lat, zgodnie przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanego dalej „RODO”.