Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier ds. Jakości

  • Tychy, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma PROMA POLAND Sp. z o.o. z siedzibą w Tychach zatrudni osobę do pracy
    o następujących kwalifikacjach na stanowisko:

    Miejsce pracy: Tychy

    Obowiązki:

    • nadzór i przygotowanie nowych uruchomień pod względem jakościowym dla nowych Klientów
    • utrzymywanie pierwszego kontaktu z Klientem, sporządzanie wymaganych raportów
    • współpraca z działem technicznym w zakresie istniejących i nowych projektów
    • udział w zespole APQP dla zapewnienia wszystkich zatwierdzeń i zwolnień jakościowych – dla nowych uruchomień, modyfikacji, transferów
    • przygotowanie dokumentacji jakościowej dla Działu jakości oraz Działu produkcji z uwzględnieniem wymagań Klientów
    • prowadzenie działań związanych z rozwiązywaniem problemów przez zespoły naprawcze w oparciu o wyniki braków wewnętrznych i reklamacje Klientów
    • szkolenie pracowników w zakresie obowiązujących norm jakościowych i wymagań Klientów
    • prowadzenie kontroli jakościowej wyprodukowanych wyborów
    • przeprowadzanie zleconych audytów procesu / systemu wg standardów IATF

    Wymagania:

    • kilkuletnie doświadczenia na stanowisku Inżynier Jakości/Specjalisty ds. jakości (klienci z rynku niemieckiego) w firmie produkcyjnej z branży motoryzacyjnej
    • wykształcenie wyższe - preferowane techniczne
    • dobra znajomość języka angielskiego, mile widziany język włoski/ lub niemiecki
    • znajomość standardów IATF / VDA
    • doświadczenie w obszarze jakości procesu i kontaktu z Klientem
    • dobra znajomość narzędzi jakościowych

    Firma oferuje:

    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • możliwość nieustannego rozwoju zawodowego
    • system Benefit

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Proma Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Tychach (43-100), ul. Murarskiej 17. Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.

    Przesłanie do Proma Poland Sp. z o.o. danych osobowych w zakresie szerszym, niż określony w art. 22 (1) Kodeksu pracy, stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Proma Poland Sp. z o.o. w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę możną wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.