Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier ds. Jakości VDA2, PPAP

WeWire Poland Sp. z o.o. Sp. k.

Ciepłownicza 8

Strzelce Opolskie

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie wzorcowania wiązek

  • Przeprowadzanie audytów produktów oraz udział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych

  • Przeprowadzanie rekwalifikacji

  • Przygotowywanie dokumentacji przed seryjnej

  • Koordynacja wprowadzanych zmian

  • Raportowanie wyników działu

  • Terminowe i rzetelne wykonywanie zadań zleconych przez przełożonego

  • Udział w ciągłym doskonaleniu procesu, instrukcji i procedur

  • Blokowanie materiału niezgodnego ze specyfikacją

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe, preferowane techniczne

  • Preferowane doświadczenie w branży motoryzacyjnej

  • Bardzo dobra obsługa komputera MS Office

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego

  • Obsługa urządzeń kontrolno-pomiarowych

  • Umiejętność czytania specyfikacji technicznej

  • Mile widziana znajomość SAP

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Sumienność oraz dokładność

To oferujemy

  • Ubezpieczenie grupowe na korzystnych warunkach

  • Stabilną pracę w dobrze zorganizowanym, zarządzanym i doświadczonym zespole,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Szkolenia, możliwość rozwoju

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

WeWire w Polsce

Grupa Coroplast zaczęła pisać pierwszy rozdział swojej historii sukcesu w Polsce wraz z założeniem fabryki w Dylakach w 1994 roku. W międzyczasie, w dwóch różnych lokalizacjach świadczymy produkcję dla jednostek biznesowych Grupy Coroplast – Coroflex i WeWire.

Przewiń do profilu firmy