Ta oferta pracy jest nieaktualna od 58 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier ds. Kontraktów Budowlanych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 01.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Weryfikacja i modyfikacja zapisów kontraktowych pod kątem technicznym
    • Udział w negocjacjach warunków kontraktów
    • Kompletowanie i przygotowywanie załączników dot. zakresu i wartości robót budowlanych, listy projektów, harmonogramów do umów podwykonawczych oraz uzgadnianie tych dokumentów z działem zakupów, kierownictwem budowy oraz działem technicznym
    • Przygotowanie umów do podpisu
    • Przestrzeganie procedury zgłaszania kontraktów do zamawiającego
    • Prowadzenie i bieżąca aktualizacja bazy danych kontraktów
    • Stały kontakt z budową

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe budowlane
    • Min. 2 letnie doświadczenie związane z przygotowywaniem umów
    • Praktyczna znajomość specyfiki budowy obiektów infrastrukturalnych
    • Znajomość programu Autocad i pakietu MS Office
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
    • Dobra organizacja pracy i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
    • Odpowiedzialność i skrupulatność

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę na pełen etat
    • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku przy ciekawym, unikalnym projekcie
    • Pakiet świadczeń dodatkowych obejmujący opiekę medyczną, możliwość korzystania z obiektów sportowych oraz dodatkowe zajęcia językowe

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"