Ta oferta pracy jest nieaktualna od 171 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier ds. Kontroli Jakości i Pomiarów

  • Białystok, podlaskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma produkcyjna będąca częścią międzynarodowego koncernu Standard Motor Product Inc., poszukuje kandydata na stanowisko:

    INŻYNIER DS. KONTROLI JAKOŚCI I POMIARÓW
    Miejsce pracy: Białystok

    Zadania na stanowisku pracy:

    • przeprowadzanie pomiarów materiałów, półfabrykatów i wyrobów gotowych na podstawie zlecenia i rysunku
    • przeprowadzanie kontroli materiałów i półfabrykatów zgodnie z planem kontroli dostaw i zwalnianie komponentów do produkcji
    • blokowanie potencjalnego wadliwego materiału
    • tworzenie i prowadzenie Kart Kontroli oraz pomiarowych
    • zarządzanie i nadzorowanie materiałem niezgodnym (fizycznie i w systemie)
    • nadzorowanie dokumentacji i zapisów jakości na podległym obszarze

    Oczekiwania

    • umiejętność używania podstawowych narzędzi pomiarowych (suwmiarka, mikrometr)
    • umiejętność czytania rysunku technicznego
    • mile widziane wykształcenie inżynierskie o profilu mechanicznym
    • Znajomość podstaw metrologii i obsługi mikroskopu pomiarowego będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej
    • Możliwość pracy w systemie dwuzmianowym w strefie przyjęć materiałów.
    • Bogaty pakiet socjalny (karta Multisport, dofinansowanie wypoczynku letniego, świadczenia świąteczne, możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie, szkolenia).
    • Możliwość realizacji pasji sportowych w ramach firmowej sekcji piłki nożnej.

    Jeżeli jesteś zainteresowany/zainteresowana ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

    Odwiedź naszą stronę internetową
    www.smpkariera.pl i poznaj nas bliżej.

    Na przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”.