Oferta pracy

Inżynier ds. Kontroli Wymagań Jakościowych

Wojskowe Zakłady Elektroniczne S.A.O firmie

  • 1 Maja 1, Zielonka
    Zielonka, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Wojskowe Zakłady Elektroniczne S.A.

1 Maja 1

Zielonka

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie i kontrola wymagań systemów jakości w procesie projektowania i rozwoju wyrobu zgodnie z wymaganiami klienta w obszarze mechanicznym i/lub elektronicznym

  • Zrozumienie metodyki systemów jakości i zidentyfikowanych procesów (zgonie z: ISO 9001, AS 91200 rev. D, AS9145)

  • Analiza danych pochodzących z różnych źródeł i rozwiązywanie sytuacji niestandardowych

  • Analiza źródeł zagrożeń i działań naprawczych / zapobiegawczych

  • Przygotowywanie, wdrażanie i nadzorowanie niezbędnych procedur

  • Uczestnictwo w procesie projektowania i rozwoju wyrobu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Praktyczna znajomość stosowania zasad jakościowych zgodnie z ISO 9001 oraz AS 9100 rev. D

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku minimum 3 lata

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

  • Posiadanie certyfikatu dopuszczenia do informacji niejawnych lub gotowość poddania się działaniom mającym na celu jego uzyskanie

Mile widziane

  • Kursy i/lub studia podyplomowe z obszaru Zarządzanie Jakością

  • Pożądane doświadczenie w systemie APQP

  • Zdolność szybkiego uczenia się

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Odpowiedzialność, rzetelność

To oferujemy

  • Udział w międzynarodowych projektach

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do obowiązków i zaangażowania

  • Uczestnictwo w zewnętrznych i wewnętrznych szkoleniach zawodowych

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz realnego wpływu na rozwój firmy

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy