Oferta pracy

Inżynier ds. Koordynacji Inwestycji

Polkomtel Infrastruktura Sp. z o.o.O firmie

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja, monitoring procesów inwestycyjnych realizowanych przez dostawców usług „Pod klucz” tj. budowy i rozbudowy stacji bazowych telefonii komórkowej.

  • Weryfikacja dokumentacji budowlanej i środowiskowej oraz kosztorysów prac.

  • Nadzór nad procesami inwestycyjnymi w zakresie projektowym.

  • Dokonywanie odbiorów prac, weryfikacja ich zgodności z zamówieniami, dokumentacją, standardami Spółki oraz obowiązującymi normami (udział w wizjach lokalnych dotyczących budowy i rozbudowy stacji bazowych).

  • Udział w kontrolach inwestycji prowadzonych przez uprawnione urzędy, obsługa korespondencji związanej z inwestycjami.

  • Monitorowanie aplikacji wspomagających procesy inwestycyjne w zakresie aktualizowania danych, harmonogramów, itp.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, budownictwo ogólne, konstrukcje lub pokrewne.

  • Uprawnienia budowlane w branży konstrukcyjnej, bez ograniczeń, wykonawcze.

  • Minimum 3 lata pracy przy realizacji projektów inwestycyjnych z preferencją doświadczenia przy inwestycjach związanych z pracami budowlanymi w sektorze telekomunikacyjnym. Dodatkowym atutem będzie wiedza i doświadczenie z zakresu elektroenergetyki (jako uzupełniająca do kierunku zasadniczego – budownictwo).

  • Biegła obsługa komputera na poziomie administracji systemu, pakietu biurowego MS Office.

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym kontakty z zagranicznymi partnerami.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Umiejętność pracy w zespole, efektywność, innowacyjność.

To oferujemy

  • Praca na podstawie umowy o pracę na terenie województw: pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, zachodnio-pomorskiego.

  • Praca w zespole doświadczonych fachowców.

  • Możliwość stałego rozwoju kompetencji technicznych i poznawania najnowszych technologii telekomunikacyjnych.

  • Mobilność, samodzielność, odpowiedzialna i twórcza praca.

  • Dobrze zdefiniowane cele i zakres obowiązków.