Oferta pracy

Inżynier ds. kosztorysów i ofertowania

Philogic Sp. z o.o.O firmie

  • Kroczymiech 2h
    Chrzanów, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Philogic Sp. z o.o.

Kroczymiech 2h

Chrzanów

PhiLogic Sp. z o.o. jest firmą działającą na rynku automatyki przemysłowej, specjalizującą  się w projektowaniu i budowie maszyn dla przemysłu. Nasze urządzenia pracują w zakładach na całym świecie. Specjalizujemy się w branży motoryzacyjnej.

Osoba zatrudniona na w/w stanowisku uczestniczyć będzie w projektach budowy maszyn i  urządzeń przemysłowych

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie zapytań ofertowych,
  • Uczestnictwo we wstępnym przygotowaniu konceptu,
  • Komunikacja z klientem w celu uściślenia wymagań i założeń technicznych,
  • Pozyskiwanie ofert cząstkowych od dystrybutorów,
  • Tworzenie kosztorysu i oferty technicznej,
  • Uczestnictwo w negocjacjach handlowych

Wymagania jakie stawiamy kandydatom na to stanowisko:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki techniczne,
  • Znajomość zagadnień automatyki przemysłowej,
  • Umiejętność analizy dokumentacji technicznej,
  • Znajomość języka angielskiego oraz umiejętność czytania i sporządzania dokumentacji technicznej w tym języku,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
  • Atrakcyjne, adekwatne do umiejętności i zdobywanego doświadczenia wynagrodzenie,
  • Udział w ciekawych projektach dla największych producentów z branży motoryzacyjnej,
  • Dodatkowe benefity: (pakiet multisport, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia preferencyjnych warunkach).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy